Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnu pūderis?

Peliiite123

Sveikas, māmiņas!

Šobrīd gaidu savu pirmo bērniņu, tāpēc par ļoti daudzām lietām vēl esmu neizpratnē - ko vajadzētu un ko labāk nevajadzētu.

Šoreiz sāku domāt par bērnu pūderi - vai viņš būs nepieciešams un kam vispār viņš tiek izmantots? Ir zināmas mammas, kas viņu ne reizi nav izmantojušas un ir draudzene, kas sāka viņu izmantot jau dzemdību namā priekš mazuļa dupša pēc mazgāšanas.

Vēlos lūgt Jūsu viedokli par pūderīša vajadzību un kādas firmas labāk izvēlēties?

kukii

Ne reizi neesmu izmantojusi. Tā vietā mums ir Sudokrēms.

kukii
Tad principā sanāk, ka tas bērnu pūderis ir vairāk apsārtumiem/sakairinātai ādiņai?

Lucretia

Mēdzu dažreiz izmantot ar vecāko-dzima jūlijā un bija nežēlīgi karsts, bet ja dupsis iekaist- labāk sudocrem vai likopodijs. Ar jaunāko nepirku un neizmantoju. Domāju, ka lieks pirkums. No bērnu kosmētikas dažas reizes tiku eļļiņu izmantojusi (lai notīrītu nost to balto smērīti krociņās un krevelei) ā un weleda aukstuma krems-ziemas bēbim. Viss. Visi tie losjoni, pieniņi utt nekas nav vajadzīgs.

Lucretia
Nu tad drīzāk sākumā tikai sudocream laicīgi iegādāšos un pārējo skatīšos pēc vajadzības, jo man sanāk maija sākumā tikšanās ar mazo brīnumu - un šobrīd it nemaz nevar zināt cik auksts/karsts laiks būs. Paldies.

Afeera

Mums kursos pirms dzemdībām teica, ka nevajadzētu izmantot nekādus pūderus, salvetes. Vislabāk tīrs ūdentiņš, noslauka un pampers. Mazajam jau 10 mēneši un teiktu, ka tā arī ir.

Púderi nepirktu, jo tiešām nav kur izmantot.

Bet man ļoti patika Weledas baby klinģerīšu dupša krēms! To pielietoju biežāk. Labāk patika par sudocrem utml.

ieelpa

Ne reizi nelietoju mazajam pūderi. Ir lietots likopodijs, bepantēns, dažas reizes sudocream. Eļļa arī ne reizi.

Lucretia

Peliiite123
Domāju, ka tie ir tādi sīkumi, ko ja patiešām savajagas var garāmejot aptiekā ieiet vai vīrs no darba braucot nopirkt. Nav teikts, ka vajadzēs

Tikai Sudocrem esmu izmantojusi un arī pēc vajadzības, nevis profilaktiski. Jo vairāk uz ādiņas kaut ko ķencē, jo tā zaudē dabīgās aizsargspējas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386581