Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ūdens skaitītāju maiņa Rīgā

kovaarnis

Sveiki, iesakiet Rīgā firmu, kur nedārgi var nomainīt skaitītājus. Pirms gadiem 4 mainīja SIA Orol par 8 EUR gabalā. Tagad tāda cena ir reāla, jeb ir jau reiz 2?

Nupat mainīju. SIA "ITARO" 7 eiro gabalā.

MioMioMio

"Pārvaldnieks 24" - Viena skaitītāja nomaiņa 15 EUR, Divu skaitītāju nomaiņa 20 EUR, Trīs skaitītāju nomaiņa 26 EUR, Četru skaitītāju nomaiņa 35 EUR. Cik skatījos toreiz citas firmas, 20 EUR par diviem skaitītājiem izskatījās diezgan standarts.

Atsauksmes no manis ļoti labas - meistars bija klāt precīzi sarunātajā laikā un bija laipns un latviski runājošs.

MioMioMio
Nu nezinu, kad es pazvaniju, tad sakas- cenu jau ta nevar pateikt, jaredz uz vietas. Cena no daudz ka ir atkariga. Gudrs netiec, ka sadi stradajot vispar var nopelnit? Man neder- jaskatas, tapec jau zvani, lai atrastu letako variantu.

kristel

Neatceros kurā kantorī mainīju, bet 16 gada beigās tas prieks vēl izmaksāja ja nekļūdos 8 eur gabalā, par diviem bija kaut kādi padsmit eur (varbūt arī Orol kantoris bija). Tagad laikam cenas kāpušas...

Papildināts 22.02.2019 16:11:

Kiwis
Kaut ko fleitē... kādi ta tur tie papildus darbi diez viņiem padomā? Norauj plombes, noņem veco, uzliek jauno, uzliek plombes. Paraksta papīrus. Viss.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Kiwis
Aha...tas izklausās aizdomīgi. Jo nekas papildus tur nevar būt jādara. Nomaini un čau...

MioMioMio

Man nekā tāda nebija. Šādas cenas bija mājas lapā, zvanot vēl precizēju, vai būs tieši tādas un bija arī.

kristel

Nu jā, nezinu kas tur Kiwim nav saslēdzies ar to Namsaimnieku komunikācijā. par 2 gab maksāt 20 eur izklausās ok summa.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386603