Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zīdainim 2 mēneši un klepus

Zhaga

Labdien,

Rakstu šeit, jo kopumā esmu diezgan nervoza mamma un no ārstiem ir jau nedaudz bail.. Vai precīzāk, ka viņus labāk traucēt tikai, kad ir ļoti nopietni iemesli.

Tātad, mazajai peciņai 03.02. parādījās klepiņš, kas, šķita, veidojas no iesnām. 05.02. bijām pie ĞĀ uz ikmēneša apskati. Potes atcēla, lai tiekam galā ar iesnām un klepiņu. Par cik esmu nervoza un peciņai parādījās skaņas pie izelpas 08.02. pie ĞĀ aizvedu, lai paklausās plaušas (drošības labad, jo visādi citādi meitēns dzīvojās, ēd, čurā, labi guļ un smaida), bet ĞĀ nosūtīja uz slimnīcu, jo kaut ko saklausīja. Slimnīcā pediatrs nosecināja, ka trokšņi drīzāk no iesnām. Rentgenu netaisīja. Mazā arī smaidīja. Braucām mājās. Nozīmēja rinodeks.

Visas dienas ir bijuši troksnīši pie izelpas (kaut kur dziļāk par kaklu). Bet pati elpošana it kā normāla. Izņemot svētdienu, visas dienas ir bijusi smaidīga, ir labi ēdusi un čurājusi. Tik svētdien vakarā, kad istaba ļoti silta, sapratu, ka man ir problēmas ar viņas sasildīšanu - vilnas jaciņa, zeķītes, bodijs, biksītes (vienu brīdi pat vilnas bikses pa virsu) un vilnas sedziņa - deguntiņš un rociņas tāpat vēsas (temperatūra 36.6 mērot dupsī - pēc tam tik iedomājos, ka dupsi mērot vajadzētu būt nedaudz augstākai ..) . Vakar arī vēl nedaudz vēsa. Šodien jau temperatūra samērā atbilstoša tam,kā sağērbta vai sasegta. Temperatūra uz augšu (virs 37.0) nevienu brīdi nav kāpusi.

Mans jautājums - vai var būt, ka bērnam plaušās kaut kas tomēr ir šķērsām, ko var palaist garām, pat ja zīdainim it kā viss ir labi (ēd, smaida, čurā, kakā), bet ir tie troksnīši pie izelpas (pakāpeniski samazinās, bet neklepo tik daudz) un bija pazemināta temperatūra?

(pirmajam bērnam dikti daudz rentgeni tika taisīti aizdomās par plaušu karsoņiem, - ,sliktākajā gadījumā bija nedaudz ar bronhiem ne tā - tiesa, beigās izrādījās ka bērnam ir bronhiālā astma un adenoidi trako - man bija taisnība ka bija iemesls uztraukties, slimnīcas dakterei bija taisnība kA viss no iesnām, bet slimnīcā pediatre neieraudzija iemeslu aiz biežajam slimošanām)

P. S. Rakstu, un domāju, ka jā, tiešām esmu nervoza mamma. Tikai es sevi nu jau tik ļoti pieklusinu (savu nervozumu), ka bail pieklusinat pamatotu nervozumu uz kuru būtu labāk reaģēt.

Zhaga
Atbildot uz jautājumu, mn šķiet, ka nevar būt nekas nopietns. Bet neesmu ārsts un neesmu padsmitiem zīdaiņu redzējusi. Kad manam puikam 5,5 mēn. bija plaušu karsonis, tad tas bija redzams un nosakāms, ka ir slikti pat bez rentgena.

Lasot no rakstītā radās iespaids,ka drīzāk pie vainas sausais gaiss ,jāpārliecinās vai istabā ir vajadzīgais gaisa mitruma līmenis un istabas temp.,deguna gļotādu kopt ar pūšamajiem mitrinošajiem citādi jau mazulis liekas omulīgs pēc aprakstīt.

Mani bērni arī vienu ziemu mocījās arī kā hroniskām un alerģiskām iesnām, kuru dēļ bija iesācies bronhīts. taču beigās izrādījās ka pie vainas ir sausais gaiss. Piestrādajām pie gaisa mitrināšanas un iesnas vairs tik smagas nav bijušas.

Korra

Vaitad pēc rociņām un deguntiņa var skatīties bērniņa temperatūru? Nav jāskatās pakausītis un vēl kaut kur?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386607