Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Salīdzinām hipotekāro kredītu likmes?

Conejito

Halezija
Hmm, mums Luminors tā arī nav atbildējis. Jocīgi.


Astoņmizu zobgrauzis

Kad es tikšu līdz kredītpieteikumam, padalīšos.

vai visi vērtētāji izsniedz vērtējumu, kas adresēts konkrētai bankai? Kā tad notiek kredītpieteikuma iesniegšana vairākās bankās?

(psiholoģiskais atbalsts nepieciešams šitajā visā )


Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Astoņmizu zobgrauzis
Nu, padalies,kad būs. Cik zinu, tad vīrs nekādus vērtējumus nekur nenesa, tik pateica kur, kādā projektā, cik maksājošu dzīvokli gribam, un cik gribam kredīta summu. Sniedza pieteikumu, izskatīt kredīta piešķiršanu par summu x, sniedza savus un manus kontu izrakstus par 12 mēn, sniedza manu piekrišanu būt par līdzaizņēmēju. Uz šī pamata banka sagatavo piedāvājumu. Domāju, viņi paši sazinās ar projekta attīstītāju, kas pārdod dzīvokli. Un mēs arī neprasām pilnu summu.

Papildināts 12.02.2019 21:05:

Nu, vai arī tas viss vēl būs pēc tam. Mums jau te vieni draugi sastāstīja, ka tūlīt mums abiem prasīs veselības izziņas. Tā ka esam gatavi uz visu..

Astoņmizu zobgrauzis
Vērtējumā jālūdz norādīt bankas pie kurām vērsīsieties.

Papildināts 12.02.2019 21:13:

Iet uz katru banku vai arī elektroniski iesniedz pieteikumu un tad jau viņi katrs prasa ko vajag.


Conejito
Banka vērtē klientu un mums labākas likmes deva tās bankas, kurās mēs esam klienti, jo viņi redz reāli, kas mūsu kontos notiek. Gan jau vēl profesijas, darba devēji nospēlē lomu utt.

Pirms gada ņemts kredīts. Jauns projekts, sadarbojas ar seb, swed un luminor - tur arī interesējāmies. Kredīta izsniegšana tieši šim projektam bez maksas, kas nav mazsvarīgi. Visi runāja, ka likme būs virs 2,0, ap 2,3.

Seb 1,70 (pēdējā brīdī izteica šo piedàvājumu, lai swed pàrsistu, jo paši piedāvàja 1,8 un 0,05 dēļ negrasījāmies mainīt kredītņēmēja banku)

Swed 1,85

Luminor 1,86 (neticēja, ka swed dod 1,85 )

Luminor bija haotiskākie, laikam apvienošanās traucēja normàli pievērsties mums.

swed un seb līdzīgi, arī līgumi līdzīgi. Swed gribēja, lai apdrošināšanu mājokļa sàkumà ņemam pie viņiem. Abi (patiesībā visi) grib, lai ar algām iet pie viņiem. par pensiju uzkràjumiem gan neko neprasīja. Ar šīm abām bija viegli darboties. Rakstisko piedàvàjumus izvērtējàm tikai redzot līgumus, lai saprastu, ko vēl prasa, kàdas papildus izmaksas veidojas.

Oxiss

Bankās pa gadu daudz, kas mainījies. Mums liela atšķirība bija ko bankas deva 2018.gada pavasarī un ko gada beigās. Mums pašiem nekas nemainījās ne ar darbiem, ne naudām, bet tā pati banka pavasara piedāvājumu novembrī vairs nevarēja iedot.

Es arī tā jūtu, ka likmes aug bez maz pa mēnešiem. Rudenī vīra kolēģis ņēma, ar tādu pašu algu un līdzīgu visu pārējo, viņam likmes vēl bija tuvāk Oxiss minētajām. Laikam, ja būtu izvēle, šobrīd pat labāk būtu neko neņemt...

Hiacintte

Martā ņēmām - Swed 2.5 (vīrs pie tam tur zelta klients), Seb 2.1, Citadele tuvu pie 3, Luminor Nordea haoss un bezpriģels pilnīgs, Dnb tik ilgi vērtēja, ka nesagaidījām, paņēmām Seb, kur neviens no mums nebija klients.

Conejito
Pirms atmet ar roku tikai tāpēc, ka likmes aug.... Paskaties, ko, piemēram, 1,8 un 2,2 nozīmē reālos ciparos ik mēnesi. Tā, visticamāk, nebūs liela summa. Un, otrkārt, vai īpašumi ar laiku paliks lētāki? Vai kredīti paliks lētāki? Ja lēmums ir pārdomāts un finanses ļauj, iesaku, neieciklēties uz procentu likmes ciparu tik ļoti - jāmeklē un jārunā ar banku/-ām.


Oxiss
Ar roku nemetīsim, nav tādu opciju šobrīd. Vnk nedaudz stress, uzkarinot sev kaklā tādas saistības. Cerams, ka neatkārtosies 2007.g scenāriji.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386609