Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Salīdzinām hipotekāro kredītu likmes?

Conejito

Melora

AnuOzo
galvotāju vai līdzaizņēmēju parasti prasa, ja liela summa vai ienākumi uz robežas, vai termiņi lieli. ja termiņi/ summas un ikmēneša maksājumi saprāta robežās - var arī viens saņemt hipo.

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Conejito

eseni
Seb mums teica, ka laulātiem viņi vienmēr prasa līdzaizņēmēju līgumu, pat ja vienam pietiek līdzekļu. Tā viņi sevi sargā no situācijas, kad viens laulātais nemaksā,bet dzīvokli atsavināt nevar, jo ir kopīpašums ar otru laulāto, kurš "ņipričom". Laikam ir apdedzinājušies uz šo.

Tad aptuveni 100,000 ar ienākumiem 2000-2500 pastav iespeja drizak dos ja ir līdzaizņēmējs.

Conejito
Mēs Swedā kārtojām burtiski pirms dažiem mēnešiem. Vīrs viens pats, mani bankai nevajadzēja.

Eseni

vai jums cipari aptuve i tādi paši bija? Kā augstāka komentara mineju.

Conejito
Jūs gribējāt abi būt Zemegrāmatā kā īpašnieki?

Tas laikam izskaidro bankas vēlmi, lai sieva līdzaizņēmējs.

AnuOzo

Jūs esat oficiāli precēti?
Tevis nosauktie 2 cipari nav pietiekoši, lai pateiktu, vai var viens ņemt vai nē. Tādi "sīkumi" kā pirmā iemaksa, īpašuma vērtība un aizņēmuma termiņš ir ļoti būtiski.

Ir tak starpība vai ņemsiet īpašumu, kas novērtēts uz 150tk un 50tk liksiet kā pirmo iemaksu jeb īpašuma vērtība 100tk un jūs liekat 5tk pirmajā iemaksā.

AnuOzo
Visi cipari bija lielāki, ieskaitot darījuma summu. Bet noteikti no svara ir arī pats nek.īpašums, klients un viņa darba sfēra utt. Jaunos projektus bankas finansē stipri labāk kā vecos dzīvokļus vai mājas perifērijā. Tāpat klients-kredītvēsture un pat darba stāžs ir no svara. Un vēl swebank prasa, lai 1.iemaksa jau ir kontā.

Jā, laulāti. Par jūsu nosauktiem "sīkumiem" esmu arī informēta un zinu. Vērtība 106 tk , pirmā

Papildināts 10.02.2021 09:09:

Pirmā iemaksa 16 tk, gadi 25

Papildināts 10.02.2021 09:11:

eseni

Paldies!

AnuOzo
Pirms kāda gada Swedbanka prasīja slēgt laulību līgumu, ja vīrs nav kā līdzaizņēmējs. Kredītu man vienai deva.

Papildināts 10.02.2021 13:28:

gaura
SEB man vienai hipo kredītu nedeva, teica, ka, ja ir laulība, tad jāņem abiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386609