Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Salīdzinām hipotekāro kredītu likmes?

Conejito

AnuOzo
Var jau runāt ar banku par līgumu bez līdzaizņēmēja, bet es saprotu bankas vēlmi pēc tāda. Kredīts termiņa dēļ dils ilgi, vērtība atlikusī gana liela, lai banka to ļoti ātri atgūtu pārdodot īpašumu.

Kāpēc tāda negribēšana būt par līdzaizņēmēju. Mums ar vīru ir tāds līgums, īpašums pirkts laulības laikā, abi ieguldam un no ģimenes kopējiem ienākumiem maksājam kredītu. Es personīgi neuztvēru šo prasību par līdzaizņēmēju par apgrūtinošu, jo laulībā iegādāts īpašums pieder abiem laulātajiem, lai arī zemesgrāmatā viens tik minēts. Es to uztveru par tikpat lielā mērā savu kā vīra.

Papildināts 10.02.2021 13:33:

AnuOzo
Par to, ko eseni minēja.... ir tomēr bankas acīs starpība, vai kredītņēmējs ir programmētājs vai privātā biznesa veicējs, vai pārdevējs, kas labi pelna no apgrozījuma. Par pirmo ir lielāka ticamība, ka līdzvērtīgu darbu atradīs vieglāk ka nr 2 vai 3.


Conejito

Juneberry
Tam īsti nav nozīmes, kas zemesgrāmatā. Laulībā iegādāta manta ir kopīpašums tik un tā. Šķiršanās gadījumā pierādīt, ka reāli tā nav - čakars bezgalīgs

Sveikas, gaidu bankas atzvanu, tikmēr gribu dzirdēt jūsu pieredzi un informāciju, pērkot māju, kas nav nodota eksplutācijā bankas procentu likmi palielina? Maina pirmo iemaksas apmēru un nomaksas termiņu? Noskatītais īpašums zemesgrāmatā ir kā jaunbūve.

Relat
jūs noskaidrojāt, vai šādu īpašumu vispār finansē? ja finansē, tad līdzdalība būs daudz lielāka, iespējams arī %. prasīs n-tās tāmes, lai māju pabeigtu (ja nav pabeigta), un uzliks pienākumu 12 mēn laikā nodot ekspluatācijā - esat pārliecināti, ka varēsiet to izdarīt? nebrīnos, ja vispār nefinansēs. ja jau māja gatava, viss ok, tad kāda problēma pārdevējam nodot?


Sveiki!

Cik bankas prasa par dzīvokli ne jaunajā projektā pirmo iemaksu? 15, 20 vai 30%? Gribu saprast, kurā gadījumā var rēķināties, ka prasīs tikai 15%.

Sweet heart

Kādas atsauksmes par hipotekāto kredītu Luminor? Mums banas kur ir konti Swed, SEB, Citadele piedāvā 2.2-2.4%, Luminor 2%. Vai nav tur kādi zemūdens akmeņi?

Sweet heart

Nemaz neesam Luminor klienti, bet piedāvà viszemākos procentus.

tupele

Sweet heart
Tāpēc jau arī piedāvā, lai pārvilinātu pie viņiem. Algas uz Luminor kontu būs obligāta prasība

Sweet heart

tupele
Nē, Luminor, tieši uzsvēra ka algas nebūs obligāti pārcelt uz viņu banku.


tupele

Sweet heart
Tad dīvaini, parasti tā ir obligāta prasība

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386609