Vasaras mazulis.

Mmmarta

Slēdza Mmmarta: "Es ieguvu velamaas atbildes".

Sveiki.iesakat mämiņas kas bütu jäsagatavo bėrniņam,kas dzimst vasarä(karstajos menesos)un kas buutu jaieveero pie šäda laika.(drebites utt)

Nopietni? Pat nav saprašanas, ko zīdainim vilkt mugurā?

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Mmmarta
Vasaras mazulis ir forši! Man ir 2 tādi!

Drēbītes var būt dažādas, variējot piedurkņu garumu, bikšu vilkšanu vai nevilkšanu, atkarībā no vasaras siltuma/karstuma. Obligāti jāiepērk ratiem saulessargs, jo mazuli nedrīkst rādīt saulei, bet palagus/lakatus kārt priekšā ratiem arī nedrīkst. Nekas tāds cits diži būtisks nenāk prātā! Muslīna drāniņas labi noderēs!

undiness nopietni ir saprasana ko vilkt.ne pirmais ne pedejais.prasu lai padalaas

vilks

Man viens mazulis dzima vasarā, neko īpašu negatavoju. Ārā gājām teju nākamajā dienā pēc atbraukšanas no slimnīcas (jo bija silts). Galvenais, neatstāju nekur tiešos saules staros. Bija plāns kombinezoniņš un plāna sedziņa (autiņš faktiski), ko variēt pēc vajadzības. Skatījos vienkārši, lai nav ne vēsi, nedz par karstu.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

teresitta

Tepat iederīgs varētu būt arī jautājums par saules aizsargkrēmu zīdainim - vai vispār vajag (sliecos domāt, ka jā) un varbūt kāda var padalīties ar konkrētas firmas krēmiņu, kas ir paticis?

vilks

teresitta
Manuprāt, aizsargkrēmu vajag no brīža, kad sāk laist tiešos saules staros, tas ir, ne pirms 4-5-6 mēnešu vecuma. Bet arī tad daudz tiešo staru mazuļiem nevajagot. Jaundzimušajam nesmērētu saules aizsargkrēmu un saulē neliktu.

Tā kā mēs neesam no tiem, kas stundām sēž pludmalē vasarās, maniem bērniem saules krēmi parasti neiztērējas, vasaras sākumā gan nopērku, bet nekad neiztērējas.

sisīte

Man bija tieši tāpat, kā Mmmarta. Ziemà pirmajam brbim, likās viss skaidrs. Sagèrbi+kombis+ maiss viss elementāri. Otrs dzima 2017.gadā lika lietus un bija tik auksts, ka biju bez nojausmas, kà jūnijà gērbt mazuli.

teresitta
aizsarkrēmu nopirku tikai ap bērna gada vecumu, kad arī izvedu saulē (pavasara beigas, vasaras sākums un visa pirmā vasara). Krēms bija Bioderma Photoderm baby sun cream - dārgs un labs, man patika, aizsardzība ļoti laba.

Zīdaiņus vismaz kaut līdz pusgada vecumam nevajag un nedrīkst eksponēt saulē, līdz ar to pirkt saules aizsargkrēmu nevajag tik mazam zīdainim.

vilks

lija lietus un bija tik auksts, ka biju bez nojausmas, kà jūnijà gērbt mazuli
Man siltajam rudenim (līdzīgs kā auksts jūnijs ) ideāli noderēja flīsa kombinezoniņš + vairākas plānas sedziņas, ko kombinēju atkarībā no temperatūras maiņām pastaigas laikā. Likās tik viegli un ērti, atšķirībā no pirmā bērna, kas dzima decembrī aukstā un sniegainā ziemā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18386615