Kā tā sanāk, ka manas vēlmes ir grūti izpildamas?

JayLee

Slēdza JayLee: "Paldies!)".
JayLee

Rrrrrr.... Vot, nezinu, raudiens nāk!( Bērnībā patika viens seriāla varonis, un pigu!, nevarēju atrast viņa bildi, ko pakārt virs gultas, tai laikā, kad citām meitenēm bija pilna istaba ar viņu iemīļoto seriālu varoņu posteriem! Vēlāk grāmatu no 13 grāmatu sērijas meklēju gadus 10, pirms savācu visu sēriju! Tagad katalogu meklēju - pigu! Džemperi meklēju - pigu! Dizaineri meklēju - pigu!!!! Nu kā tā neiet?((( Kāpēc visi visu var atrast dajebkur, bet mani meklējumi.... Hā! Internets! - iesaucās JayLee... Hā-hā-hā!!! JayLee! - ieņirdzās internets!(

Ar nepareizajiem atslēgas vārdiem meklē.

JayLee

Rudā_
Ok.) ja tā, varbūt ar pareizajiem vari, lūdzu, sameklēt dizaineri Sarah Miller? Vai catalogu pavasaris/vasara 2011 Ferrache? Nu nesanāks, izmēģināts jau visādi, bet - nikā!( Un ne tikai ar šo. Tā ir parsti, lai neteiktu - vienmēr.(

Es to dēvēju par sliktu gaumi. Viss, kas man patīk ir ārpus manām finanšu robežā.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

labrencija

Mērfija likumi darbojas.

30 klasiski Mērfija likumi, kuros katrs var saskatīt savu ikdienu

JayLee

jaapaluudz citiem paliidziiba mekleejumos.

JayLee

ggff1_
jaapaluudz citiem paliidziiba mekleejumos.
Oj, cik reižu lūgts, gan šeit, gan krievvalodīgajos resursos, gan angļu valodīgajos resursos... Un nikā.(

Rudā_
Nē, diemžēl nē. (

Papildināts 15.02.2019 00:01:

Avenue arcada fashion arī nevar atrast. Da nu labi, ne tikai dizainerus vai kādas mantas. Viss aprakstītais ir tikai piemēri. Pat kādi jautājumi paliek bez atbildēm. Varbūt kāds mani nolādēja bērnībā?(

labrencija

jaapaluudz citiem paliidziiba mekleejumos
3. Meklēšanu vajag sākt no visnepiemērotākās vietas. /Meklēšanas likums/

5. Grūta uzdevuma risināšanu uzticiet slinkam kolēģim – viņš atradīs visvieglāko ceļu. /Hleida likums/

7. Komandas darbs ir ļoti svarīgs. Tas ļauj vainu uzvelt kādam citam. /Fingeila astotais likums/

12. Jebkurš darbs ir viegls cilvēkam, kuram tas nav jādara. /Holta likums/

Papildināts 15.02.2019 00:03:

Varbūt kāds mani nolādēja bērnībā?(

35.Lai kas ar jums nenotiktu, tas viss jau ir noticis ar kādu no paziņām, tikai bija vēl sliktāk. /Midera likums/

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18386717