Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darbs latgales pusē.

Sinate

Sinate

Sākšu jaunu tēmu.

Esam izlēmuši, ka laiks pazust no pilsētas. Ir izlemta aptuvena apmešanās puse, bet precīzāk visu noteiks darba iespējas. Tiklīdz abiem būs darbs jēgpilnā attālumā no kādas vietas dosimies mierīgas dzīves meklējumos.

Balstoties uz sarunām par darbu Rīgā...ko ieteiktu meklēt ārpus Rīgas— latgalē? Cik skatos dažādos sludinājuma portālos abiem atrast darbu izskatās švaki. Es darbojos ar cilvēkresursiem birojā, neliela pieredze grāmatvedībā un lietvedībā, draugs ir strādnieks/elektriķis.

Malači,labs lēmums! Būsiet pie dabas un paši uzaudzēsiet to,kas Rīgā katra lapiņa,katrs ābols jāpērk par naudu. Ja es būtu ar tik labu pieredzi ka autore, sūtītu savu CV uz skolām un pasvaldībām noskatītajā rajonā. Uz lielākajām firmām reģionā. Varbūt pat uz vienalga kādu vakanci. Autotiesības abiem vai vienam ir? Elektriķis noteikti bez darba nepaliks. CV portālos var atlasīt meklētājā pēc pilsētas. Ja nauda atļauj,vari dibinat attālinātu grāmatvežu pakalpojumu firmu un strādāt no mājām.

Sinate
Cilvēkresursi birojā ir personāldaļa? Es laikam mēģinātu runāt ar uzņēmumu vadītājiem par personāldaļas/lietvedības dokumentu sakārtošanu kā ārpakalpojumu. Grāmatvedības joma ir ļoti specifiska, tādēļ ar grāmatvedības ārpakalpojumiem labāk neriskētu. VID nav draugs, lai arī cenšas

Nu draugs bez darba nepaliks, elektriķi visur nepieciešami.

Ir kādi uzkrājumi, lai pirmajā laikā atspertos?

Sinate

Andere
Uzkrājumi ir, bet nav zināms cik izmaksās dzīvesvieta. Bet dažiem mēnešiem vajadzētu pietiku.

Par grāmatvedību necenšos iesprinkt, nav tās pieredzes.

Man laukos Latgalē pat uz pārdevējas darbu ar minimālo algu ir konkurss. Spēj tik izvēlēties.

Sievietei pie darba ar normālu algu tikt būs grūti.

Ja draugs gatavs būt par cilvēku - orķestri par putras bļodiņu dienā, tad jau jā, darbu noteikti atradīs. Kādā fermā, par piemēru. Būs gan elektriķis, gan sūdu mēzējs, krāvējs, labotājs, izpalīgs un sētnieks. Pašai, ja noveiksies, par pārdevēju lauku bodē. Ja nenoveiksies, tad nekā. Varbūt dabūs kaut ko uz zemeņu laiku - 10 eiro dienā par 12 stundu ogu lasīšanu. Iespējams, ka tuvākajā pussabrukušajā trīsstāvu blokmājā kāds pamests dzīvoklis stāv tukšs. Iespējams, ka bez apkures un kanalizācijas, bet galvenais taču, ka laukos, vai ne? Svaigs gaiss, putniņi čivina...

Gribētos teikt, ka tas ir joks, bet nav vis. Varbūt pārspīlēti, bet uz to pusi vien ir.

MarMar

Semolina
No kuras šausmu filmas tas?

Semolina
Nevajag jau nu pārspīlēt. Ja cilvēkam ir normāla izglītība, tad darbu var atrast gan Rēzeknē, gan Balvos, gan Preiļos. Cita lieta, ka par tieši tādu pašu darbu Rīgā var atrast vietu ar divreiz lielāku algu.

Sarmozo
Es redzu, ka nevar gan atrast. Jā, automehāniķim, elektriķim, medmāsiņai darbs visur atradīsies.

Bet darbs ar cilvēkresursiem, nu lai pameklē.

Semolina
Nu nevajag tik pārspīlēti,laukos arī cilveki strādā un tavai zināšanai laukos nevienu par sētnieku, apkopēju neredzu jaunieti, otrkārt tie arī ir darbi -nevajag bez maz vai šos cilvēkus uzskatīt par idiotiem , kuri dzīvē neko nav redzējuši un nevar parcelties uz dzīvi Rīgā.Vakances ,protams, ir maz, un savu sapņu darbu diez vai uz sitienu atradīsi un algas ar nav 1000, bet atkal mazākas izmaksas-nav trakā īre.Treškārt visi nevar salīst Rīgā,ir nevis jāskauž , bet jāpriecājas par cilvēkiem ,kuri uzdrošinās vai ta būtu Rīga vai Ādaži vai Alūksne.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386735