Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darbs latgales pusē.

Sinate

karinchiks

Papildināts 27.02.2019 22:15:

Intereses pēc paguglēju- ir,ir darbs Latgalē


Ļoti, ļoti laimīga!


Dārgais ziemasmiegs! Jēkabpils nav Latgale!

Un abām ar karinchiks zināšanai - ne Jēkabpils, ne Līvāni nav lauki! Jā, tās nav lielpilsētas, bet par laukiem nosaukt nu nekādi nevar. Bet runa bija par Latgales laukiem, ja atceraties.

Jā, daudzi man saka - tavā pilsēta ir daudz darba vietu. Jā, ir daudz, tikai pamatā vienkāršās darba vietas - gan sievietēm, gan vīriešiem. Tavam vīram gan jau darbs būs. Cilvēkiem bez izglītības ir daudz darba vietu, bet nu diez vai izglītots cilvēks gribēs tādus darbus darīt. Tāpec sakostiem zobiem darba dēļ daudzi dzīvo Rīgā...izejas nav Un normālu darbu atrast Latgales laukos...neticu.


Man nav Latgales puse, bet Vidzeme. Mazpilsēta. Un, ziniet, ar tādu foršu cilvēkresursu, lietvedības un grāmatvedības pieredzi darbu atrast ir švaki. Īpaši, ja esi tajā pusē ienācējs un nav paziņu. Ja ir uzkrājumi un pacietība, tad var mēģināt.

Semolina
Un kāpēc tad Jēkabpils nav Latgale? No kurienes šāda informācija?

Varam teikt precīzi, ka kreisais Daugavas krasts nav, bet labais tomēr ir.

Satversmes 3. pantā ir noteikts, ka „valsts teritoriju starptautiskos līgumos noteiktās robežās sastāda Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale”.

Latgale ir kultūrvēsturisks novads Latvijas austrumu daļā, kuras teritorija ietver bijušo Balvu, Rēzeknes, Ludzas, Preiļu, Krāslavas (Daugavas labais krasts), Daugavpils (Daugavas labais krasts), Jēkabpils (Daugavas labais krasts).....

Latgales galējais rietumu (R) punkts.Tas atrodas Daugavas vidū, tajā vietā, kur ietek Aiviekstes upe. Daugava šajā vietā ir ~340 m plata. Tuvākais orientieris ir Grīvas kapi, kas atrodas ~ 0,5 km attālumā dienvidaustrumu virzienā no galējā rietumu punkta.

Un jebkuri lauki atrodas x km attalumā no pilsētas. Ja Rīgā ceļā uz darbu tiek pavadīt 30min un ilgāk, tad neleielākā pilsētā (pat Daugavpilī), pa šo laiku iespējams nobraukt 20km aiz pilsētas.

Tā ka autores velme atrast darbu, nav nemaz tik niecīga. Nezinu kā Latgales Ziemeļu daļā, bet Daugavpilī, Līvanos un Jēkabpilī ir pat ļoti iespējami.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386735