Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Balinoša vai baltinoša bio zobu pasta

Melissa

Melissa

Īsti neko daudz no šī nesaprotu. Vārdu sakot, vēlos balinošu zobu pastu, bet, lai nebūtu trakā ķīmija (nedaudz jau var). Vai vispār bio/eco lauciņš kaut ko tādu piedāvā? Tāpat ir interese par melnajām zobu pastām, vai tiešām tās ir efektīvas?

Velym zobu krēms man patīk. Tas ir tāds bez kaitīgajām vielām, neabrazīvs zobu krēms ar balinošu iedarbbību, kā tur rakstīts. Patīkama sajūta mutē, tāda tīrāku zobu sajūta. Tikai kaut kādu baigo balinošo efektu tas diez vai dos, jo ar zobu pastu vien zobus neizbalināsi.

Zobu krāsa ir atkarīga no dentīna - vielas, kas atrodas zem emaljas. Pati emalja ir caurspīdīga. Tā ka tīri, ar ko vēlies. Ja grib žilbinoši baltus zobus - jāķeras klāt dentīnam, un ne jau zobu pasta to paveiks.

zance

polarlapsa123
Nu,dentīnam nez kā var pieķerties,ja tas zem emaljas

Drīzāk jau balināšānas procesā padara "pienainu" emalju,lai dentīns nespīd cauri.

Melissa
Nu nav tāda. Mārketings.

Minimāli- lieku reizi higiēnists un patīrīt šad tad ar sodu, ja gribas mutē podu ( bez ironijas) , jāliek kas pa virsu.

Melissa

Lutekle, sodu jau neiesaka, jo tā ir abrazīva. Bojā emalju. Esmu ar ogles tabletēm tīrījusi, bet nebija rezultāta.

zance
balina dentīnu, nu tad viņš balts būdams, spīd caur emalju, vienkāršiem vārdiem runājot, ik pa laikam jāatjauno, jo viņš atgūst atkal savu nokrāsu.

Zobu pastu aprakstus tiešām uztvert kā marketingu!

Rakstu to, ko teica mans higiēnists.

ruuceeja

Es lietoju pati Melaleuca balinošo zobpastu, viņa ir saudzīga uz tējas koka eļļas bāzes. Pazuda arī smaganu asiņošana.

Beidzat runat par to par ko jums nav saprasanas. Esmu dzivs piemers tam, ka baltinosas zobu pastas baltina gan un tik ieverojami, ka pamana visi citi. Mans favorits ir no kimiskaa gala, Pearl Drops whitening teeth polish

zance

magde
Baltinoša un balinoša ir divas dažādas lietas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386753