Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Soma bērna pārnēsāšanai

zanuxk

Nepieciešams padoms. Vasarā plānots brauciens. Plānojam apmeklēt vietas, kur ar ratiem izbraukt nevar. Bērnam tajā laikā būs 1,10. Tā kā domājam par slingiem, ergosomām utt. Varbūt ir kādi ieteikumi, lai ir ērti nest. Vēlams uz muguras. Jāpiebilst, ka bērnam uz to vecumu būs kādi 13,5 kg.

zanuxk
Man ļoti patīk "Manduca" ergosoma! Ar tik liela bērna pārnēsāšanu man gan nav pieredzes, cik tas ērti, bet ar savu viengadnieci vasarā izbraukāju LV tikai ar šo ergosomu, bez ratiem. Bija ļoti ok!

renciitis

Gadu vecam bērnam vairs uz slingiem vai ergo somām neskatītos, bet meklētu kārtīgu muguromu. Šāda tipa https://www.tlkstore.lv/littlelife-soma-bernu-parnesasanai-uz-muguras-ranger.html

Man ir ergobaby bundle of joy. Tagad bērnam 1.8 gadi un joprojām nēsāju šajā somā. To var nēsāt arī kā mugursomu un lietot līdz +/- četru gadu vecumam. Galvenais skatīties tādu, kur bērns nekarājas staklē, piemēram, Babybjorn ir vnk briesmīgas, un tādu, kur mammai nelauž muguru.

Man ir pieredze tikai ar slingiem. Lielo meitu sēju šallē uz muguras arī četru gadu vecumā, kad bija garie ejamgabali. Mazajai pašlaik ir mei-tai slings. Esmu skatījusies arī mugursomas virzienā. Ja varētu dabūt lietotu, apsvērtu arī šādu variantu.

_siika_

Skatītos uz ergosomām vai mei-tai slingiem. Otrajā - vecāko bērnu vēl 3g vecumā biju ielikusi fiksai aizvešanai. Ergosomā (man ir Manduca) pusotrgadnieks jūtas komfortabli, arī vīrs mēdz uzlikt. Var likt gan uz vēdera, gan muguras, gan gurna. Speciālās kalnu somas ir ar vienu LIELU (priekš manis vismaz) mīnusu. Viņas pašas daudz sver. Jā, ja paredzēts "solo" gājiens vai daudzdiennieks un obligāti jānes arī savas mantas un nebūs bērnam citu iespēju apsēsties (parasti kalnu somas funkcionē arī kā krēsliņš), tad jā, bet nu nez - tas man šķiet tiešām piemērots tikai tiem vecākiem kas jau bez bērna bijuši trenēti ar lielu smagumu plecos pa kalnu takām rikšot.

..lielais brīnums..
..kamolītis..
.. jaunākais..

Rozete

tik lielam bērnam ņemtu manducu. bet vispirms mēģinātu aizņemties un patestēt. ja bērns nav pieradis pie somas vai slinga, var vēl izrādīties, ka nebūs nēsājams.

soma ir vieglāka par slingu un nav tik karsta, ja neņem vatētos bebibjornus utt.

tādu svaru prātīgi būtu likt tikai uz muguras.

mezhapuuce

Slings ir jāiepraktizējas uzsiet. Ja var dabūt aizņemties, tad ir vērts mācīties. Vienkāršāk ir ar ergosomu. Pašai ir bijusi Manduca, kas ir līdz 20kg. Tagad nav bijusi vajadzība nēsāt, bet kad bērnam bija 1.5g, ap 12kg mierīgi varēja nēsāt.

Jauna_pasaule

Jauna_pasaule
Šis laikam kaut kāds jaunāks modelis. Esmu redzējusi tik briesmīgas BB ergosomas, ka man žēl mazuļa. Lai gan arī šai somai vēl zemāk bildē tomēr diezgan uzskatāmi redzams, ka bērns karājas staklē vairāk, nekā tā soma balsta viņa ciskas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386827