Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Efektīvi un lēti multivitamīni.

ogai1

Sāk likties,ka ziema ir izsūkusi no organisma gandrīz visu degvielu(vitamīnus,minerālvielas utt.) -iesakiet,kuri pēc jūsu pieredzes ir labi un lēti multivitamīni pieaugušajiem. Gan jau citiem atbildes arī noderēs (pie ģimenes ārsta vel negribu pagaidām iet, prasīt kuri no visiem daudzajiem vitamīniem būtu efektīvi).

Labu un lētu multivitamīnu nav. Pirmkārt tāpēc, ka pats savienojums multivitamīnu ir vairāk vai mazāk pliks mārketings. Uztaisi analīzes, izanalizē ar speciālistu savu vecumu,n lielākoties tie pat nav vitamīni no kompleksa.

A citadi- ja liekas, ka nogurums, paceko to pašu D vitamīnu, izgulies un ed skābus kāpostus. Bišu maizi, ja nav alerģijas.

Miegs kaut kāds ir-brīvdienās ilgāks, D vitamīnu lietoju, skābus kāpostus ēdu,bišu maizi arī. Man liekas,ka ar šiem minētajiem,manam organismam ir par maz vai nu ļoti maza ietekme uz organismu,varbūt nejūtu ietekmi. Tāpēc domāju "ietriekt devu ar multivitamīnu" kaut kādu un miers un dievs.

kristel

ogai1
Taču pilnīgi vienalga, aizej uz aptieku un paņem jebkuru komplekso, piem. Centrum (viņi dažādu veidu, izvēlies ko izvēlies un plūc iekšā).

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kristel
A vot nevajag. Nu nav visi tie lētie vitamīnu kompleksi tā izstrādāti, lai viss , kas tur sabāzts , pilnvērtīgi uzsūktos um viens otru pareizi papildinātu. Var jau dzert, sliktāk nebus, bet pat to naudu var iztērēt lietderīgāk.

kristel

lutekle
Bet cilvēks grib kopleksos (multivitamīnus). Nu izvēlas maximāli labāko iespējamo versiju un dzer iekšā. Viss.

Es kompleksos arī nedzeru, bet piem. šad tad iedzeru Neirorubīnu, gan B vit., gan nervam. Reizēm atsevišķu C. Vispār ar vitamīniem baigi neaizraujos.

Papildināts 18.02.2019 16:29:

Piem. Centrum (silver) 50+ ir maximāli labākais, kas ir izdomāts tieši cilvēkiem gados. Man zināma aptiekāre ieteica un viņa neieteiks tāpēc, ka jāiesaka. Vai ja sū** tā arī pateiks, ka tas "nestrādā". Protams labāk ēst granātābolu, rutku utt. bet nu ja cilvēks vēlas aptiekas produkciju, tad ir izvēle arī aptiekā, gan no sū... līdz labākajam iespējamam variantam.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kitcons

https://www.naturesway.com/Brands/Alive

Papildināts 18.02.2019 16:39:

Nezinu vai lv aptiekās tirgo, bet gan jau. Man patīk. Nav dārgi un ok sastāvs. Sūtu no iherb.

kristel
Redz, ja cilvēks nerakstītu, ka grib lētākus, kas liek domāt, ka ar vēzienu naudu lieku nemeta,es neteiktu neko. Lai iet uz aptieku un dZer da jebko. Bet, ja ir iemesls ietaupīt, tad esot daļēji šajā industrija, man ļoti gribas atrunāt no tas kompleksas idejas ka tādas. Bet ka jau saki, ja gribas, lai plūc ieksa.

Lēti nav domāts 3eur rēķinos uz kaut kādiem 10-15eur.

Papildināts 18.02.2019 17:47:

Varbūt ir kaut kādu firmu vitamīni,kurus neiesakat pirkt, kuri nav tās naudas vērti?

Wellwomen esot labi (draudzeņu atsauksmes). Pati lietoju bišu maizi + Ferretab (man trūkst dzelzs) + D vitamīns

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386867