Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tikšanās ar psihoterapeitiem – "Viena un (ne)laimīga?"

Cāļa redaktore

Cāļa redaktore

Februāra izskaņā interneta žurnāls VIŅA.lv uzsāks pasākumu ciklu "Sarunas spēkam", kur kopā ar uzticamiem un pieredzējušiem attiecību ekspertiem meklēsim atbildes un risinājumus dažādām dzīves situācijām, kad šķiet – saviem spēkiem vairs netikt galā.

Pirmā saruna cikla “Sarunas spēkam” ietvaros "Viena un (ne)laimīga?" notiks ceturtdien, 28. februārī, no pulksten 18 kafejnīcā “Pasēdēt” (Stabu iela 10, Rīga). To vadīs klīniskā psiholoģe un psihoterapeite Inese Putniece un sertificēts psihoterapeits un psihiatrs Andris Veselovskis.

Sarunas mērķis ir palīdzēt sievietei, kam būšana vienai nozīmē nebūt laimīgai. Gan pēc ilgstošas vienatnes, gan nesenas šķiršanās pasaule var šķist sagriezta kājām gaisā. Kā rīkoties šādā dzīves brīdī – mesties jaunās attiecībās, domājot, ka tās nesīs laimi vai tomēr veltīt laiku sev un izvērtēt ne tikai attiecības, bet arī to, kas tad īsti mūs dara laimīgas?

Vairāk informācijas atradīsiet šajā rakstā.

Ieteikums organizatoriem. Es varbūt ietu, bet - cenā ir iekļauta vīna glāze un uzkodas. Alkoholu nelietoju, uzkodas lietot lekcijas laikā ārpus manām normām. Sekojoši - jāmaksā par to, ko lietos citi. Tāpēc neiešu. Būtu cena tikai lekcijai - varbūt ietu.

Uzziňai - lekcijas cena ar vīnu un uzkodām 30 eiro personai.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Cāļa redaktore

Liels paldies par ieteikumu, ņemsim vērā, organizējot turpmākos pasākumus. Labprāt uzklausīsim arī citus ieteikumus, piemēram, par turpmākajām tēmām, kādas jūs vēlētos dzirdēt.

Ieteikums organizatoriem. Es varbūt ietu, bet - cenā ir iekļauta vīna glāze un uzkodas. Alkoholu nelietoju, uzkodas lietot lekcijas laikā ārpus manām normām. Sekojoši - jāmaksā par to, ko lietos citi. Tāpēc neiešu. Būtu cena tikai lekcijai - varbūt ietu. Uzziňai - lekcijas cena ar vīnu un uzkodām 30 eiro personai.

Sarunas mērķis ir palīdzēt sievietei, kam būšana vienai nozīmē nebūt laimīgai.
te nu nāk prātā vecā labā anegdote par kakāšanu biksēs

- Man bija problēma, es kakāju biksēs. Tad apmeklēju psihoterapetu.

- Un kā - līdzēja?

- Jā, tagad es lepojos ar to!

Papildināts 19.02.2019 10:50:

Pats uzstādījums ir ārkārstīgi greizs, ja tiek salīdzināts:

Gan pēc ilgstošas vienatnes, gan nesenas šķiršanās pasaule var šķist sagriezta kājām gaisā.

Tās ir nesalīdzināmas situācijas.

Pēc nesenas šķiršanās vispirms ir no tās jāatlabst, jāiziet visi sērošanas posmi, nevis jāsāk sev ko pierādīt

Jebkura sieviete, kas dzīvo viena, pati var visādas lekcijas nolasīt, tikai nesaprotu tēmas nosaukumu - viena un nelaimīga. Nelaimīgs var būt kāda iemesla dēļ, kādas neveiksmes dēļ.. darbā, ģimenē, ar draugiem utt.. Var nelaimīga būt pēc šķiršanās, bet tad individuāli risina savas problēmas pie psīcha vai tamlīdzīgi.. Izdomājuši laikam naudas kāšanas projektu par neko. Uzskata par pilnīgām muļķēm, bet diez vai daudz tādu atradīsies..

Dzeerveniite

MieraVejos
Anegdote

Ļoti laba ideja!

Ja būtu attiecīgajā sieviešu statusā, noteikti izmantotu iespēju aiziet uz šādu tikšanos! Labi atceros to laiku, kad biju viena, un nevarētu teikt, ka tad biju laimīga.

Kaut kā vientuļajām sievietēm raksturīgi nonākt kaut kādās galējībās, ko pierāda arī šie komentāri.

Ja būtu attiecīgajā sieviešu statusā, noteikti izmantotu iespēju aiziet uz šādu tikšanos!

Un ko Tu tur meklētu, mea. Tu esi gudra sieviete. Ko Tu tādu nezini, ko tādā lekcijā var izmuldēt? Es atkal neietu ne sitama, laika žēl tik tukšai nodarbei un naudu netērētu ne centa. Daudz esmu dzīvojusi viena, bet tiešām nevaru iedomāties periodu, kad man būtu ienācis prātā - par šo tēmu (dzīvošanu vienai) gribētu noklausīties lekciju. Kā var vispār kaut ko tādu piedāvāt? Ko tas dod? Ja par konkrētu problēmu, kas nu kuram ir, tad jā, tad to risina individuāli - lasa grāmatas, iet pie speciālistiem utt.
Man daudzas apkārt vienas dzīvo, bet nevienu no viņām nevaru iedomāties kavējam laiku tik tukšai nodarbei.

sniegakaraliene
Vienmēr var kaut ko jaunu uzzināt, jo sevišķi jau attiecību jomā!!!

Un tās jau ir sarunas, nevis lekcija! Nepiespiestā gaisotnē uzdot sev interesējošos jautājumus, kaut vai pasmieties par stereotipiem un mītiem, par savām ekspektācijām un lūzumiem . Man liktos tīri interesants vakars, ko pavadīt lietderīgi ar sevi līdzīgi domājošā kompānijā un ar labu virsvadību, jo sevišķi, ka par psihoterapeitu Veselovski ir daudz laba dzirdēts!

Latvju sievietēm tā patīk nocirst ideju saknē, lai gan šī ideja ir pasmelta no citām valstīm un tur labi darbojas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386885