Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

"Piedzimt bez vardarbības"

KittyKii

Vai kāda var aizlienēt/iznomāt F.Leboijē grāmatu "Piedzimt bez vardarbības"?

Ja esi grūtniece, nelasi tādas grāmatas! Ne visi bērni var piedzimt dabiski, ja būs vajadzīga medicīniska palīdzība, būs griti tam tikt pāri

KittyKii
Man ir pdf angļu valodā, varu nosūtīt.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Elina

KittyKii
Drīzāk izlasi vēl kādu grāmatu papildus šai, par citādu pieredzi.

Eirenne

S.Dzeina
Atsūti man, lūdzu

Eirenne
Es Cālī nemāku pdf pievienot.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Gerdaa

Noteikti neiesaku tām, kuras gaida pirmo!!! Nu ļooooti viss pasakaini aprakstīts. Diemžēl, dzīvē mēdz būt citādi. Ne visi bērniņi var piedzimt "kā pēc mācību grāmatas".

yellowsub

Neiesaku so grāmatu. Pareizi meitenes raksta, ka pārāk saldi viss aprakstīts. Protams jādomā labas domas, bet jāsaprot, ka tā tikai grāmata ar kādu svešu pieredzi, bet dzemdības ļoti individuāls process, kurš ne vienmēr noris kā pa sviestu.

FirstAustria

Arī neiesaku. Zinu vienu, kura salasījās un beigās gandrīz zaudēja bērnu, jo redz salasījās murgus un neļāva ārstiem savu darbi darīt ārkārtas situācijā.

FirstAustria
Pilnīgi piekrītu. Es visām šitām dūlu sarakstītajām basņām vnk eju pāri. Tur jau nevis iedvesmoties var, bet vēl depresijā iekrist. Žēl to sieviešu, kas salasās visus šitos murgus un tad mocās sirdsapziņas pārmetumos, ja gadījies piedzemdēt ar ķeizaru. Nemaz nenovērtē, ka galarezultāts ir sveiks un vesels mazulis uz rokām. Bet dzīvo savās sagrautajās ilūzijās. Tāpat kā tā "Pirmās attiecības dzīvē". Es pat neapsveru pašķirstīt, tie sīrupi nav priekš manis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18387159