Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

2019. gada pavasaris - atklājumi un vilšanās.

Ievice

Ievice

Marts, aprīlis, maijs. Lūgtum!

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

kaspers

vakar nogaršoju to izslavēto Jaunpils pudiņu, karameļu - tīri tā neko, pēc skata gan nav baigi pievilcīgs un samērā normāls cukura daudzums.

Jaunpils pudiņi man ļoti atšķirīgi, tā jums arī? Kakao biezs, bet karameļu uz pusi šķidrāks. Garšas abiem patīk, bet karameļu nav pudiņa konsistences. Vai man kāds brāķis.

no malas

Man gan karameļu, gan šokolādes bija apmēram vienā konsistencē. Garšoja abi, šokolādes pat ļoti garšoja. Rūgts viņš nav ne druskas, viņam ir tāda patīkama, piepildīta šokolādes garša, un nav pliekans (kādi citreiz mēdz visādi lētāki pudiņizstrādājumi).

a²+b²=c²

peace_maker

Jau otro reizi sapelēja Ķelmēnu rupjmaize. Iepriekš tādi brīnumi nebija novēroti - varēja stāvēt līdz sakalta akmens cietumā.

kristel

Visādas gatavās ātri apēdamās maizes cenšos uzreiz arī apēst, nu maximums divas dienas. Piem. čiabata utt. kuru gatavu jau var nopirkt.

Visas pārējās veikala maizes: baltmaizi, saldskābo utt. turu ledusskapī, tad točna nesapelē. Citādāk tiešām neprognozējami varēja atrast vakarā jau sapelējušu maizi.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Ievice

Ķelmēnu maize man vienmēr ir pelējusi istabā turot. Cenšos turēt ledusskapī, ja plānots neapēst tajā pašā vai nākamā dienā.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

PaulaH

Biju agrāk ēdusi Avenei augļu saldējumus, kas nelikšs nekas īpašs. Tikko pagaršoju viņu zemesriekstu sviesta saldējumu-tas ir debešķīgs.

Catherine

PaulaH

Avenei augļu saldējumus

Kur pirki? Neesmu tādu ne redzējusi, ne dzirdējusi

no malas

Panna cotta (tas, kas Jaunpils) arī nav slikts, bet sapratu, ka esmu ļoti pieradis, ka Stockmana panna cotta ir ar šokolādes mērci, tāpēc liekas, ka kaut kas pietrūkst...

a²+b²=c²

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18387453