Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gribu gulēt

Kundziite

Kundziite

Sajūta tāda, ka sapņoju visu nakti un katru nakti.pamostos pieklususi.sapņi tādi ikdienišķi, bet nav saistīti ar kaut ko dienas laikā pieredzētu vai redzētu TV.ko man darīt?stāvoklī neesmu.grūtniecības laikā arī ļoti sapņoju.

Šokankt sapņoju ka mana mamma saka, ka nav sen redzējusi jūru.

tad jau bijām pie jūras un gājām ūdenī.

vilks

Cik ilgi tā? Temperatūra nav? Man šķiet, ka nogurdinošie sapņi ir tad, ja trausls miegs. Guļamistaba nav karsta vai pārāk sauss gaiss mājās?

Man nogurdinošie sapņi lielākoties ir tikai slimošanas vai grūtniecības laikā, bet gan jau var būt vēl kāds iemesls. Ā, vēl, ja pa dienu daudz stresa, tad arī gadās.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Lilija

Kundziite
saprotu, par ko Tu runā - intensīvi sapņi, sajūta, ka visu dienu tu ej, kaut ko dari, viss notiek, aizej gulēt un turpinās - dažādi notikumi, absolūti nesaistīti ar dienā notikušo, no rīta pamosties un viss atkal turpinās bez atelpas un tā pa rinķi. man šāds stāvoklis bija pusotru gadu, un nevaru teikt, ka tobrīd dzīve bija pilna ar stresiem vai tamlīdzīgi. brīžiem atkal parādās, bet tā arī neesmu uzķērusi, kas īsti palīdz no tā atbīvoties.

tas nav saistīts ar karstu vai sausu gaisu, jo guļu pie atvērta loga gan ziemā, gan vasarā.

vai ar kādām garīgām praksēm nodarbojies?

kā ir tagad?

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Es visu muzu sapnoju katru nakti,ari pat tad,ja diena iesnauzos uz 20 minutem,ari tad ir sapni.

Krasaini,sapnoju ka kuru reizi ciyreiz ko forsu,citreiz sausmigi,citreiz vnk bezjedzigu.

Un es tiesam biju parsteigta,kad cilveki man statsija,ka vini neko nesapno vai loti reti,jo es domaju,ka visi cilveki sapno.

Bet ta ir,ka nekad nevar normali izguleties,pamostos ari ka negulejusi,nogurusi.

Loti biezi ir ta,ka pamostos no kautkadam sausmasm,ka vispar pat bail elpot,jo nespej ankti saparts,ka esmu atmodusies nevis vairs sapnis.

Plus vel man ir bijis tik jocigi,ka sapnoju,pamostos uz tualeti,aizeju atpakal gulet un sapnis turpinas.Mistika vnk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18387843