Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Turpinājums pēc zoba izraušanas

Zane_82

Atvēru jaunu tēmu cerībā uz atsaucību...

Nāku pēc padoma- izrautā zoba vieta visu laiku sāp un smaganas sapampušas. Pirmdien biju pie zobārsta viņa kaut ko tur skaloja un zālēs uzlika, to pašu otrdien tāda pati procedūra un izrakstīja antibiotikas, jo viņa nestrādā trešdienās un ceturtdienās. Rīt jāiet atrādīties, bet varbūt jāiet pie cita zobārsta, jo smaganas joprojām sapampušas un sāpīgas.Vai tas ir normāli?

kristel

Neesmu zobārsts, bet es uzreiz "kladzināju", ka vajadzēja antibiotikas. Antibiotikas cik dienām, parasti laikam nedēļai dod? Varbūt rentgens vēlreiz jātaisa, lai redz, vai nav palicis kaut kas neiztīrīts. Vai nu tā platīte spiež un tāpēc nedzīst kā vajag.

Strutas bija, vai ko tīrīja?

Es gan reiz ar tādu nedzīstošu gāju pie zobu ķirurga pēc tam. Tas sašuta, ka slikti sašūts un ka nav antibiotikas izrakstītas, dabūja pāršūt jo bija nenormāli sastrutojis.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Biju pie zobārsta, patīrija to brūci, teica, kā brūce dzīstot labi, kā tās tikai smaganas. Lika pabeigt antibiotiku kursu. Kopš sestdienas neesmu likusi protēzi un arī pirms tam ieliku tikai trešdienā un ceturtdienā uz dažām stundām, tad sestd. - uz trijām. Pirmdien uztaisīs rentgenu blakus zobam.

Charly

Zane_82
Dīvaini, ka Tev neieteica nopirkt nomierinošas un dezinficējošas smēres, pūšamos.

Charly
Varbūt vari ko ieteikt? Šobrīd no npl palīdz tikai nimesil. Visi ibumetini un ibustari nekādu efektu nedod.

kristel

Varbūt vajag ar Furasolu paskalināt. (šo man ieteica pat kaķim pēc operācijas ar ko rētu tīrīt).

Papildināts 08.03.2019 11:16:

ar nekarstu.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Hugoldiine

Vai neteica, ka alveolīts? Tad nevajag neko pūst vai pašai smērēt. Jāstaigā uz iekaisušā dobuma tīrīšanu, jālieto antibiotikas un pretsāpju.

Kad sāki lietot antibiotikas? Sāpēm jau vajadzētu otrajā dienā mazināties.

Antibiotikas saku otrdien lietot. Nakamā likās ka būs labāk....bet tad sāka tā kā blakus zobs sāpet un smaganas visas tādas kā piepampušas un sāpīgas....mēle tur vien trinas. Es nezinu varbūt tā tam jābūt???? Es nezinu....dzeru nimesilu, vēl šodien antibiotikas. Tikko zobu pastu uzsmērēju, lai atvēsina tās smaganas, tāda forša sajūta....laikam jau arī nakamned būs jāņem lapa jo līdz protēzes likšanai nezinu kad tikšu. Bez zoba nevaru pastrādāt.

pamēģini paskalot ar sālsūdeni..... ja nejauši atsaldēji brūci esot ārā pēc raušanas, tad uz nedēļu problēma...

PelePele

Man vienreiz tā bija, izrādījās blakus zobs sastrutojis. Izrāva, otrā dienā viss bija labi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18387857