Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pg un HCG

Vidzemniece

Sveikas! jautājums par hormonu līmeni grūtniecībā. iespējamā ovulācija 14.02.

01.03 plkst 14.00 HcG 357, pg 46,7 - lika lietot progesteronu uz nakti 200 mg

07.03. plkst 10.00 HCg 2835, pg 37,2

Dakteres komentārs, ka uz zāļu lietošanas fona pg kritums nav laba zīme un parasti šādas grūtniecības beidzas ar MA. HCG pieaugums plus mīnus esot atbilstošs (tātad saprotu, ne ideāls), un pg kritums nav pārāk liels, tā kā cerība ir, palielināja devu uz 2 x 200. meitenes, kāda jums pieredze, vai ir labs rezultāts līdzīgā situācijā?

Ilziite_Ro

Vidzemniece
HCG pieaugums izcils, ar to viss kārtībā (dubultojas 48h, pat virs vidējā pie tik lieliem cipariem). PG ir staigājošs hormons, tas var mainīties. Par zālēm runājot, dažkārt PG zāles var pamainīt uz citām, ja vienas nepalīdz. PG minimums ir 29, domāju, ka vari lieki neuztraukties. Ja daktere tiešām tā teica (ka parasti beidzas ar MA), nu žēl, ka šādi biedē grūtnieces. Lai viss veiksmīgi!

Eirenne

Vidzemniece
Mana daktere teica, ka nav jēgas vairs pārbaudīt progesteronu, ja tiek lietotas zāles.

Kad stājos uzskaitē, ap 6. nedēļu, biju paguvusi nodot asinis uz savu galvu 3 reizes, katru nākamo reizi pg bija kļuvis nedaudz zemāks, bet hcg bija labs. Daktere teica ka pg var būt ļoti variabls, galvenais, lai nav zem 30. Biju satraukta jo analīžu lapās visur tā pg norma bija norādīta arvien augstāka

Papildināts 08.03.2019 11:10:

Kkas norāvās, bet jā gribēju teikt ka man pagaidām ar grūtniecību viss ok( ptu ptu) lai gan pg normai kas bija analīžu lapās galīgi neatbilda. Vairs neko uz savu galvu nenododu un dzīvoju mierā! Ieteiktu Tev aiziet pie cita ārsta

kadetiite

26.11 nodevu pg- bija 27.5. Uzreiz Sāku lietot utragest 200, 04.12. Pg vsp bija 20- tas ar zālēm, 19.12 bija 29.5- minimālā norma. Vairs nepārbaudīju- tagad jau 19./20.nedēļas. Domāju, ka Daktere sabiedēja Tevi.

Saulceriite

Vidzemniece

Hcg kāpums ir gan ideāls! Dubultojas pat mazāk kā 48h pie dubultošanas normas 48-72h. Pg līmenis arī labs, zāles tiek lietotas.

Apsveicu!!

Ārste gan šķiet tāda, kas varētu baidīt tevi visu grūtniecības laiku, es nomainītu uz citu ārstu.

Conejito

Vidzemniece
Tu pg lieto vagināli vai orāli?

Ja lieto vagināli, tad kāpums asins analīzēs var neatspoguļoties. Arī, ja dzer, tad tik un tā, pg svārstās, lēkā augšā lejā, var arī tik ātri neparādīties analīzēs.

Turpini lietot un mēģini nestresot pārāk daudz. Daktere morāli gatavo tevi arī sliktākajam scenārijam, bet ne tuvu nekur nav teikts, ka tev tāds būs. Tavs pg līmenis arī nav nemaz kritiski zems. Man arī sākumā bija zems pg + hematoma, pēc tam, kad sāku lietot utrogestu 2x200 nemaz negāju vairs nodot analīzes, šobrīd jau pilnas 17 nedēļas un viss super forši.

paldies, meitenes, lasīju, ka arī stress var mazināt pg, un es vakar pirms analīzēm biju vnk pārstresojusies. dzīvošu, mēģinot nestresot un tad jau redzēs, ko analīzes parādīs pirmdien. ps es dzēru orāli, to ultrogestu, man bija palicis no iepriekšējās grūtniecības, bet vispār izrakstīts ir gepretix, šodien sākšu to.

MiaBird

ielikšu arī savus ciparus, kamēr gaidu jauno analīžu rezultātus:

22.02 HCG 175 (apm 3 nedēļas pēc apaugļošanās), PG 31,9

25.02 - HCG 549, nekāda vaina, PG lejā uz 22,9

uzreiz uz Ultrogestu 2x200 uzlika vagināli

05.03 - HCG 1738, PG ar visu Ultrogestu 26. Daktere bažīga, palielināja devu uz 3x dienā.

vakar nodevu HCG, tagad trīcošu sirdi gaidu, kas būs.

Tak mēs esam tik dažādas. Citām zems pg ir normāli. Un dzimst veseli mazuļi.

Daudz kur to pg vsp nepārbauda.

Man ar bija pg 9 un lielākais ko dabūju ar 4 ultrogestan 200 vagināli, bija 22. Mazajam jau 6 mēneši.

Citām arī ar lielu pg viss beidzās. To nevar nekad paredzēt.

Īkšķi,lai visām viss labi un veseli mazuļi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18387859