Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Karotīte

Skudre

Skudre

Sveikas cālienes. Vajag padomu.

Lieta tāda, sākam piebarošanu un visādi cenšamies. Kā jūs mazulim iemācījāt ēst no karotītes? Es kā ielieku mazulim karoti mutē, tā viņam tā lieta nepatīk. Un daudz vieglāk to putriņu viņam izspļaut ārā. Tik laiž pār lūpai. Tagad izdomāju, un baroju ar lielo šprici. Ievelku putriņu iekšā, ielaižu mutē un ātri pudeli ar maisījumu pa virsu. Tā norij, apēd un nemaz nejūt. Daktere teica, ka tagad tā var, bet uz priekšdienām protams jāmācās ar karoti ēst. Arī tas, kas ne pārāk garšo. Jo atļauties spļaudīties mēs tagad nevaram, maksimāli visam jānokļūst vēderā, jo dikti vajag svarā pieņemties. Bet ar karotīti tā lieta nesanāk. Ēdiens nokļūst visur citur, tik ne vēderā.

Cucamonga

Cik stumj ārā, tik jāstumj atpakaļ iekšā. Citu paņēmienu nav. Pacietība un daudz netīras veļas. Nedēļas-divu, laikā process aiziet.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Skudre

Cucamonga
Nu mēģināsim. Gan jau aizies ar laiku. Pagaidām vēl ar špricīti, kamēr to svaru vajadzīgo dabūsim un pieradīsim pie dārzeņu garšas un tad sāksim ar karotīti jaukties

picka

Varbūt negaršo ēdiens nevis karotē vaina?

Mēģiniet citu ēdienu.

Piebarojiet ar maisījumu biežāk. Lai svaru gūst ar to.

Nu tur vajag pacietību. Es tik nesaprotu, jūs ar dārzeņiem gribat uzdzīt svaru?

Skudre

picka

Mēģinājām no karotes visu ko. Arī to kas acīmredzami garšo. Bet kaut kā īsti tāpat neiet ar viņu vēderā.

Ilze_V
Apmēram. Mazliet vēlāk sākam piebarošanu. Muskulīšos vajag spēku un svaru vajag dabūt. No maisījuma viņš nesaņem visas barības vielas, lai tā forši augtu. (Tā daktere stāstīja)

Skudre
Vnk ar to piebarošanu ir tā, ka pirmos mēnešus tikai spēlējas, nevis ēd.

Lucretia

Skudre
Ja svara problēmas, tad jāsāk ar putrām. Tā mums lika mūsu gastro dr. Griķi, rīsi, kukurūza, prosa- bezglutēna. Atjaucu ar maisījumu, pēc tam auglīšus un taukvielas klāt, lai sātīgāk. Kad ēd putras tad tikai saknes sāk piedāvāt, jo dārzeņos jau nav nekādu kaloriju (maisījumā vairāk) pievieno labas eļļas (olīvu, vīnogu kauliņu, ķirbju utml) vai sviestu.

Papildināts 10.03.2019 14:57:

Un pamaini karotes, manam patīk labāk seklas un tievas.

mans puika dārzeņu biezeņus no burciņām tā arī neakceptēja. Viņi ir reāli negaršīgi praktiski visi.

SolSu

Jums jocīgs ārsts. Mātes pienā un maisījumā ir visas nepieciešamās vielas , līdz gada vecumam ar šiem pat pietiks, ja grūti uzsākt piebarošanu.No dārzenīša nebūs ne muskuļi ne svars klāt. Svaram vai nu dārzeņi ar gaļu/eļļu/sviestu vai normālas putras.

Man arī bērns mazēdājs, kas praktiski no visa piebarojuma atsakās, svars arī mazs.

bet gan es gan ārsti uzskata, ka piebarojyms jāpiedāvā, ar karoti, gabaliņos. Dažāds. Ar laiku sāks ēst. Bet stumt ar šprici mutē man izskatās pēc vardarbības.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18387911