Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā pateikt?

hamileja

barbarella

Limassola
pilnībā tev pievienojos! Nesaprotu šo moderno pieeju pateikt pēc iespējas ātrāk, kur nu vēl zīdainīšiem! Nu sviests kaut kāds, tam zīdainītim tie vārdi tukša vieta. Tā stāstīšana ir vairāk egocentriska interese, es pat teiktu, ka ne līdz galam sveša bērna pieņemšanu par savu, tad to atbildību tā kā uzveļ uz to mazo cilvēciņu. Bērnam ir jāizdzīvo bērnību tā, ka viņam nerodas nekādas šaubas par to, ka viņu kāds pameta. Man zināmie adoptētie bērni, kuriem pastāstīja skolas vecumā, kad reāli bija interese un nepieciešamība, uztvēra to lieliski! Jo pa šiem gadiem jau ir radusies tik spēcīga saikne ar vecākiem, ka fakts "nav bioloģiskie" nespēlē vairs itin nekādu lomu!

Ja vajadzētu, es pat inscinētu grūtniecību, nopērkami arī pieliekamie vēderi. Nopirkt kādus 2-3 izmērus un mierīgi var apkārtējiem radīt iespaidu, ka ienākošais bērns ir savs. Turklāt, kaimiņu Katjām un Lienēm tak pašām sava dzīve un nevienam nekrata, staigā tu ar punci +- vienu mēnesi mazāk vai vairāk, vai vēl ar lielāku vai mazāku starpību. Arī, ja ienāk jau līdz 3 mēnešu vecumam zīdainis, tad pilnīgi mierīgi visu to var saštukot un nomaskēt. Tad arī pārvākties nevajag. Parasti tās adopcijas nenāk no zila gaisa, ir kāds laiks, kad uzzina, kad būs gaidāms, izejot no tā var plānot maskēšanas plānu Vienai vēders redzams uzreiz, citai tik 7.mēnesī kļūst redzams.

Pēdējās izmaiņas: barbarella, 02.02.2020 00:39.


Tā stāstīšana ir vairāk egocentriska interese, es pat teiktu, ka ne līdz galam sveša bērna pieņemšanu par savu, tad to atbildību tā kā uzveļ uz to mazo cilvēciņu. Bērnam ir jāizdzīvo bērnību tā, ka viņam nerodas nekādas šaubas par to, ka viņu kāds pameta.

+1000000. Pilniibaa pievienojos katram vaardam. Taa ir taada kaa kjiilja dziishana starp sevi un beernu jau no pasha saakuma... Vieniigais gadiijums, kad ir labi, ja berns jau zin, ir ja kaiminju tantes izlemj sho informaaciju pienest bernam pa tiesho.

Limassola
Ikvienam ir tiesības zināt savas saknes un JEBKURI meli attiecības sagrauj.

Turklāt bērniem parasti ir tā, ka tā kā ir viņa dzīvē, tā viņš uzskata par normālu. Dzērāju bērni mīl savus vecākus, varmāku bērnu jūtas atbildīgi par savējiem un attaisno viņus. Adoptētajiem zīdaiņiem viņa jaunā ģimene ir visa viņa dzīve un bio vecāki ir kaut kas tāls, bet viņiem vajadzētu būt reāliem, jo viņi taču patiesībā ir! Jo agrākā vecumā viņiem pastāsta, jo vienkāršāk viņi to uztver. Nedod Dievs pusaudzis uzzinās, ka viņam visu mūžu ir melots. Kā var vispār apsvērt tādu variantu dzīvot visu mūžu melos? Kur no tā būtu ieguvējs? Bērns? Kādā veidā tieši?

barbarella

Jauna ēra
piekrītu, ka pastāstīt vajag, bet ne jau zīdaiņu un pirmsskolas vecumā! Pasarg Dievs šitā graut bērnību un visus pamatus! Es jau uzrakstīju, ka manā draugu lokā ir vairākas ģimenes, kur pat pa pāris paņemtiem bērniem un visiem pastāstīja jau tajos pusaudžu gados un nekas, lieliski uztvēra! Tādēļ ka jau ir izveidota cieša saikne, ka "ne bioloģiskie" nespēlē nekādu lomu. Tik mazi bērni "melus" tik skurpulozā izratnē kā jūs to pasniedzat, vispār neizprot un nespēj aptvert. Viņi nemaz neapzinās, ka kaut kas tiek noklusēts! Ne jau melots, bet noklusēts! Tas jūs ieciklējaties uz to, ka tie ir meli, bet patiesībā tie nav meli, jo jaunie vecāki ir mamma un tētis. Tie nav meli. "Vai tu esi mana mamma, vai tu esi mans tētis" - "jā, esam". Kur te ir meli? Ja un kad, rodas interese par niansēm, tad var arī atklāt, turklāt parasti šādās ģimenēs un situācijās jau ieliek labestīgu pamatu tam, ka arī pieņemtie bērni ir zelta vērti, tāpēc atklāšana nerada šoku.

p.s. kā pusaudzi var savienot ar "visu mūžu melots"? Pusaudža gadi nav "viss mūžs".


Pusaudzu gados taa ir trageedija tikai tad, ja kaut kas beerna un adopteeto vecaaku starpaa nav izveidojies, ir konflikti, tad tiesaam tas buus kaa pieliet ellu ugunij. tas ir miits, ka visi beerni pusaudzu gados noraujas no keedes, to dari tikai taadi beerni, kuru gimenee un audzinaashanaa kaut kas ir bijis galiigi greizi un vienalga vai taa ir biologiskaa vai adoptiivaa gimene.

Kaapeec tik liels uzsvars uz "dziivosanu melos"? Neviens nemelo, vienkaarshi nestaasta, jo beernam ir (adoptiivie) maate un teevs, tas ir viss, ko vinsh zin un kapec vins buutu veel jaainformee par kkaadiem pagrimushiem biovecaakiem? Kaa tas paliidzees beernam, ja vins uzzinaas, ka ir ceelies no pagrimusiem alkoholikiem? Kaapeec taadiem cilvekiem berna dziivee "jaabuut reaaliem"? Biovecaaki savu izveeli ir izdariijusi briidii, kad neciiniijaas par uz laiku atnemto beernu vai kaada tur katram bija situaacija, taapeec jau pastaav adopcijas nosleepums, jo zem iepriekseejaas dziives tiek pavilkta liela, trekna striipa, lai visi taalaak vareetu dziivot mieriiigi un bez nepatiikamiem paarsteigumiem no biovecaaku puses, kuri uz dziives beigaam ir "apdomaajusies". Taa ir taada paarprasta pareiziibas izjuuta par "dziivosanu melos", nez, sitaa postuleetaaji visaas citaas dziives situaacijaas arii ir tik taisni?

barbarella

pievienojos Limassola,

adopcijas noslēpums - lūk ir īsa un kodolīga atbilde! Nebūtu jēdziena adopcijas noslēpums mūsdienu Latvijas likumdošanā, būtu pienākums stāstīt, bet tā - tā ir tikai un vienīgi vecāku ziņā. Nevienam nav tiesību uzspiest ideju stāstīt par adopciju tik agrīnā vecumā! Nevienam!

Pēdējās izmaiņas: barbarella, 03.02.2020 16:15.

barbarella
Limassola

Smieklīgs arguments par noklusēšanu, tātad, ja vīrs tevi krāpj, tad viss ir kārtībā līdz brīdim, kamēr viņš to pasaka, ja? Viņš jau neko nemelo, tikai nestāsta par savām mīļākajām!

Apdopcijas noslēpums ir adoptētāju interesēs, nevis bērnu.

Pusaudžu gadi ir savas identitātes meklējumu laiks un ļoti bieži tas ir problemātisks arī parastās ģimenēs, tādēļ, ka bērns cenšas pārraut nabassaiti ar vecākiem, rīkojas hormonu ietekmē un ir apjucis, jo grib būt pieaudzis, bet tomēr vēl ir bērns. Ja šādā identitātes meklēšanas laikā viņš uzzina, ka viņa vecāki patiesībā nav viņa vecāki, tam var būt graujošas sekas!

barbarella
Ja un kad, rodas interese par niansēm, tad var arī atklāt,

Tāds neliela niansīte: "Zini vispār tevi pie dzemdēja cita mamma!"

p.s. kā pusaudzi var savienot ar "visu mūžu melots"? Pusaudža gadi nav "viss mūžs".

Visa dzīve no viņa apzinātā vecuma! Es taču nerunāju par tavu dzīvi, bet bērna dzīvi!

Jauna era. Nu taks nejauc kopaa taadas drjazgas kaa miilaakie ar adopciju!

Vai vispaar ir veerts adopteet, ja no beernu dienaam siikajam boreesi, ka vins ir svess? Atkaarotsos - kaa hormonaalam tiineidzerim savu identitaati apzinaaties paliidzees tas, ka vins uzzinaas (un varbuut pat satiks) degradejushu biovecaaku, kaa? Un kaapeec adoptiivajiem vecaakiem tas ir vajadziigs?

Ja nu galiigi taa veelme buut godiigiem un nemelot smacee nost, tad varbuut sii nosleepuma atklaasanu var atstaat liidz apzinaatam vecumam, kad adopteetais ir sasniedzis vismaz 30, ir pieaudzis, nobriedis un speejiigs paarvaariit saadus jaunumus? Pasi tad buusiet gatavi, ka juusu gimenei, iespeejams, pievienosies degradeejusies biovecaaki un veel 7 vinju taadas pashas atvases? Ja pateiksiet tiineidzera vecumaa, arii tad buusiet tam gatavi? Jeb tas apreekins ir taads, ka ja siikais no mazaam dienaam ar so domu buus izaudzis, tad nekaadus vecaakus nemeklees? Interesanti, kaapeec ne?

Pēdējās izmaiņas: Limassola, 03.02.2020 18:33.
Pēdējās izmaiņas: Limassola, 03.02.2020 18:34.

Limassola
Kādēļ vienā gadījumā ir labi noklusēt, bet otrajā ne? Kaut kā liekulīgi.

kaa hormonaalam tiineidzerim savu identitaati apzinaaties paliidzees tas, ka vins uzzinaas (un varbuut pat satiks) degradejushu biovecaaku, kaa?

Jau teicu, ka tīnim to uzzināt būtu graujoši, bet ja no mazām dienām šī informācija neuzkrītoši tiktu atgādināta atbilstoši vecumam, tad viņam tas būtu maznozīmīgs fakts, kas neko īsti viņa apzinātajā dzīvē nemaina.

sasniedzis vismaz 30, ir pieaudzis, nobriedis un speejiigs paarvaariit saadus jaunumus?

Nedomāju, ka ir tāds vecums, kurā būtu viegli pieņemt, ka vecāki ir slēpuši tik nozīmīgu informāciju!


Jauna_era.

Kādēļ vienā gadījumā ir labi noklusēt, bet otrajā ne? Kaut kā liekulīgi.

Taapec, ka taas ir nesaliidzinaamas lietas.

_____________

Prieksh kam vispaar vajag teikt? Kaapeec beerns un veelaak jau pieaudzis cilveeks visu dziivi nevar nodziivot ar apzinju, ka adoptiivie vecaaki ir vina saknes, dzimta, vins ir juusu turpinaajums? Vinam taapat nekad citu vecaaku nebuus un adoptiivajiem vecaakiem nebuus biologisko beernu. Vai tad taa nav pamatideja - pienemt beernu par saveejo? Kam taa patiesiiba par biovecaakiem ir vajadziiga?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18387917