Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirmais android telefons

Marcie

Līdz šim ir bijusi darīšana tikai ar āboliem tāpēc neko nezinu par android lietošanu. Ir nopirkts pirmais tāds bērnam un ir jautājumi. No kurienes vislabāk ņemt spēles, aplikācijas? Es tā sapratu, ka atšķirībā no app store androidam aplikācijas var ņemt no dažādām vietām? Vai androidam ir vajadzīgs antivīruss? Ir dzirdēts, ka te var dabūt gan vīrusus, gan gļukus. Kā no tiem izvairīties?

Katram savs

Marcie
No kurienes vislabāk ņemt spēles, aplikācijas?
PlayStore.

Papildināts 11.03.2019 20:29:

Vai androidam ir vajadzīgs antivīruss?
Vispār jā. Piemēram, Avast.

Spēles un aplikācijas visvienkāršāk un visplašākajā klāstā var iegūt un nopirkt Google Play.
Ir izstrādātāji, kas nevēlas sadarboties ar Google un piedāvā spēles citās (savās) vietnēs, tad jāmeklē kur konkrētā spēle/aplikācija tiek piedāvāta.
Ir arī "kreisās" vietnes, kur iespējams iegūt maksas aplikācijas bez maksas, ko nevajadzētu darīt!
Ja bērns līdz 13gadu vecumam, tad vispirms jāizveido savs konts google un pēc tam piesaistīt bērnu https://support.google.com/families/answer/7103338?hl=lv
tas ļaus arī kontrolēt ko viņš dara un ļaut/neļaut instalēt aplikācijas uz savu galvu.

teite

Marcie
Bērnam vispār pirmais telefons? Silti iesaku uzreiz uzlikt kādu kontroles softu ar laika ierobežojumu un instalēšanas kontroli (viss, ko grib instalēt, iet caur tavu tel. Kontu, ja negribi, vnk neapstiprini). Plus var sekot līdzi, kur atrodas fiziski. Mums ir Family link, ir ok.

Vispār reāli riebj, ka šodienas bērniem masveidā ir glastāmie telefoni, viņi acu priekšā pārveršas par zombijiem. Un visi tie aizliegumi stundu laikā lietot telefonus ir kaķim zem astes. Beidzas stundas, sākas telefonu stulbums. Mazākie vēl pa āru dzīvojas, bet lielākas klases pilnīgs čau. Bail domāt, kas ar to nozombēto paaudzi tālāk notiks un vai pec viņas vispār būs turpinājums, jo bērnus radīs virtuāli nevis dzīvajā (uz pilnu klapi tiek spēlētas visādas virtuālās realitātes spēles, pati intereses pec apskatīju, nu... Nebrīnos, ka sīkajiem labāk patīk kā pagalmā pa īstam ar draugiem dzīvoties )

Piedošanu par diezgan oftopiku, bet jautājums tādas pārdomas izsauca


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Mēmais

teite
Cik sirsnīgi, prieks lasīt!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388011