Vīrs uzvedas jokaini!

SKMBA

Slēdza SKMBA: "Ir skaidrība!".

Man mazliet neizpratne par mana vīra friziera apmeklējumu. Viņš uzvilcis džemperīti devās uz darbu, kur bija tikšānās ar vienu ārzemju kolēģi. Tad vakarpusē bija friziera apmeklējums, es zināju kur un cikos friziere ir - stāvēju ap stūri un vēroju. Pirms frizieres mans vīrs mašīnā pārgērbās kreklā un mētelī, atstājot mašīnā džemperi un kurtku un devās pie frizieres, friziere simpātiska meitene. Protams beigās, kad mati nogriezti viņš izrā'dīja varen lielu smaidu un tik enerģiski metās no krēsla augšā - skriešus viņai pakaļ pie kases lai samaksātu. Un devās uz mašīnu, kur novilka kreklu un uzvilka parasto džēmperi un kurtku un tad tāds man pārradās mājās.... Es nezinu vai esmu traka sieva vai arī tas ir normāli...jo paskaidroja man ka bija sapucējies, lai viņam labi nogrieztu matus.... Šodien visu dienu domāju kurš no mums abiem nav normāls...es traka sieva, vai viņš tomēr pārkāpa robežas?

SKMBA
Matus no džempera esi mēīnajusi ārā dabot? Durās un niez tak. Krekls parocīgāks

Norma Džīna

Tad vakarpusē bija friziera apmeklējums, es zināju kur un cikos friziere ir - stāvēju ap stūri un vēroju.
Bet kāpēc Tu izlēmi to novērošanas pasākumu izveikt? Tu viņu tā visu laiku izseko?

Conejito

stāvēju ap stūri un vēroju

Emmmmm... what?

Maybe

Ap stūri vērot, kā vīrs iet frizēties...

- Нельзя же спать до обеда.
- Льзя.

Kaut kāds sviesc tiešām stāvēji ap stūri? Kādā sakarībā vispār?

Es atradu, kad uz čeka bija viņš uzrakstījis viņas vārdu un smaidiņu klāt...man palika aizdomīgi tas smaidiņš...tāpēc izsekoju...

Vīrs varbūt dīvaini uzvedas, bet tu esi traka. Ka jau gribēji atbildi, lūdzu...

Conejito

Un vīrs esot tas, kas uzvedas jokaini...

Nu tas jau ir ārprāts. Kur ko tādu var izdomāt

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18388067