Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Madaras labo cenu diennakts tuvojas

LaureL

LaureL

Iesakiet savus favorītus un anti-favorītus no Madaras!

Tulip

Teikšu godīgi, galīgi neesmu Madara fans, pēdējās ir mēģinātas maskas- melnā un rozā. Pēc melnās bija redzams un jūtams, ka uz sejas bijusi maska, no rozā- nulle efekta.

Bālā lēdija

Esmu no Madaras izmēginājusi daudzus produktus un man ļoti gribējās kaut man Madara derētu, bet diemžēl lielākoties esmu vairāk vai mazāk vīlusies. Man ir ļoti sausa, jutīga āda un ar Madaras krēmiem ir sajūta, ja āda viņu momentā "apēd" un sajūta it kā nekas nebūtu lietots. No dažiem produktiem bija izteikts kairinājums un apsārtums. Vienīgi patika piparmētru dušas ziepes, bet tās laikam pārformulēja.

Madara diez ko nepatīk, vienīgais produkts kas patīk un ko pērku ir ļoti vieglais tonālais krēms

Kordelija

1. SPF 30 ķermenim

2. Peel maska

3.Bērnu šampūns ar auzām

Šie ir mani Top 3 produkti, pērku atkārtoti. SPF City ar toni nav slikts, Boost liftinga ampulas arī ir Ok, izsmidzināmais probiotiku ūdens ādai patīkams, bet varētu arī nepatikt, noteikti nav ideāli produkti. Nepatīk Boost Antioxidantu ampulas, spēcīgi smaržo pēc zāles, neredzu nekādu efektu, slikti iesūcas ādā. Micelārais ūdens vienkārši briesmīgs, neko nenotīra, kairina ādu. Šķidrās ziepes - nesmaržo, grūti nomazgāt.

Labprāt pamēģinātu jaunos sauļošanās krēmus un matu līdzekļus.

Man ļoti patīk sun flower golden beige tinting fluid. Ikdienā izmantoju tonālā krēma vietā. Ieteicu draudzenei, viņa nav apmierināta, tā kā gaumes jautājums. Bērniem izmantoju bērnu ziepes unauzu šampūnu. Patīk arī šampūns un balzāms. Nav nekāds waaau efekts, normāls šampūns. Par pilnu cenu nepirktu neko. Lūpu balzāms foršs, garšīgs, smaržīgs, bet mīkstas lūpas ir tikai to īso brīdi, kamēr ir uz lūpām, ātri nožūst. Gribu izmēģinat jauno cc tonejošo kremu.

Kāpostgalva

man MADARAS sejas krēmi tīri labi der. āda man normāla, ar noslieci uz kombinētu. Atjaunojošais nakts krēms, Smart antioxidants dienas fluīds, dziļi mitrinošais fluīds - tie visi lietoti un der. sejas putas ir ok. ļoti patika roku krēms, bet tagad laikam nomainīts sastāvs. bērnu šampūns ļoti labs bija. arī tie tonējošie fluīdi lietoti, arī tīri labi, protams, ar īstu tonālo salīdzināt nevar, bet vasarā ir ok. iedod jauku mirdzumu.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

LaureL

es agrāk lietoju Madaru, tad pārtraucu, tagad atkal gribas.

domāju par sejas eļļām, pieniņu, varbūt time miracle serumu, izmēģināju, tīri foršs tāds mazliet liftinga efekts un vsp jauka sajūta uz ādas. CC krēmu arī gribu.

LaureL
Kad būs tās atlaides?

Man loti patīk lūpu balzāms Plum. Es pat esmu trīs vaičetras reizes pēc kārtas pirkusi. Patika sejas putas un antiperspirants.

Sejas krēmus neesmu lietojusi.

Madara loti patiik, lietoju jau gadiem, vienmeer peerku uz atlaideem

Laiks ir tas, ko nekad nedabūsi atpakaļ, tāpēc izvēlies uzmanīgi, kam to veltīt...

Iespējams ir VISS !!! Neiespējamais gluži vienkārši prasa vairāk laika....

Nebaidieties kādu zaudēt, jo zūd tikai tie, kas jums ir doti pieredzes gūšanai. Bet paliek tie, kurus jums ir lēmis liktenis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388073