Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Piena nepanesība.

Fooox

heeeelp! Mazam 1gadiņš, pumpiņa pie pumpas, kā tāda nātrene.. ārsts domā ka noteikti no piena produktiem. Visu rīcības plānu sarunājam, bet ieteica lai nomainu piena maisījumu uz kādu sojas vai jebkādu citu, kur nav tas piens. Tad nu ņemos te pa internetu, bet īsti nevaru neko saprast. Varbūt kada var ieteikt kādu maisījumu?


Murrrkšķis

1 gadā jau parasti vairs nevajag maisījumu. un vispirms tev jānoskaidro, vai alerģija ir no jebkāda piena vai tikai no laktozes. tādēļ iesaku vispirms pamēģināt EILA pienu bez laktozes, nopērkams tetrapakās visās lielveikalu ķēdēs. ja neuzlabojas, tad bērniem labi garšo mandeļu pieni un kokosriekstu pieni. tie arī ir tetrapakās lielveikalu ķēdēs (manā vieniksa maksimā ir).

Maijaa

Humana Soya

Celestiall

Kad baroju mazo (ar krūti gan) arī likās, ka ir bērnam problēmas ar govs pienu (ko es lietoju). Tad nu centos ierobežot un sekoju tendencēm, aizstāju to ar sojas/kokosa/mandeļu/Indijas riekstu pieniem. Par tiem gan daktere mani pēc tam norāja, jo rieksti taču arī ir potenciālie alergēni, turklāt, mūsu klimatam diezgan eksotiski... T.i.Ja bērns ir alerģisks, ļoti iespējams, ka no šādām piena alternatīvām arī būs alerģija.

Papildināts 19.03.2019 09:32:

Bet tas laikam tāds nepopulārs uzskats..


Murrrkšķis

jā, tas patiešām ir jāņem vērā, ka gan soja, gan dažādi rieksti ir potenciāli alerģiju izraisītāji. soja laikam biežāk nekā rieksti. tieši to pašu gribēju teikt!

tā ka mērenais ceļš būtu bezlaktozes piens (eila), kas ir visos ķēžu veikalos. tas palīdzētu izslēgt laktozes nepanesību, kā arī neieslēgt alerģiju uz visu pārējo.

bet, protams, labāk būtu vispār izslēgt pienu, un necensties to ne ar ko aizstāt. kaut vai uz dažām nedēļām. mandeļu piens - nu tas nav piens tik un tā, tas ir kaut kāds saldināts augu produkts, kam joka pēc uzlikts nosaukums "piens". tad jau mierīgi var ēst mazāk alerģiskus citus augu valsts produktus.

Jāizvēlas maisījums uz kura rakstīts hipoallergic. Papildus noteikti padotu Liveo labās baktērijas, jo tās vienīgās drīkst pie nepanesībām. Un apciemojat alergologu, dermatologu!

Ja pumpinas, tad var But gan piens, gan olas. Laktozes gadijuma butu vairak vederproblemas.

Es savam bernam meginaju dod visadus alergenu brivos maisijumus, nevienu nenema, splava ara. Ap kadu 1,2 gadu atteicas vispar no „piena“ dzersanas paraduma- dzera udeni, tad teju Un sulas lenam pievienoju.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388085