Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dabigi blonds matu tonis

MelnaKafija

MelnaKafija

Uzrunaju sievietes kuram bijusi loti gaisi blondi mati kurus esat nokrasojusas dabigaka toni. Velos to darit majas pati. Problema ir tada, ka nezinu kuru matu krasu lai izvelos. Varbut jums kads ieteikums? Mani mati ir praktiski platinblondi, velos dabigaku blondu toni. Meginasu atrast foto referencei.

Papildināts 13.03.2019 10:03:

Papildināts 13.03.2019 10:04:

Galvenais nosacijums, negribetu nekada veida oranzu, rudu vai vispar parak silta tona nokrasu

kitcons

Mājās nekad neieteiktu ti darīt. Dabūsi zaļus matus Tikai frizētavā.

Tas ir tā saucamais pelnu blondais tonis. Laikam cipari 7.1. Bet krāso frizētavā, liekot uz balinātiem var zaļu nokrāsu dabūt, ja mājās krāso.

Papildināts 13.03.2019 10:20:

Ash blonde

Papildināts 13.03.2019 10:22:

Vai light ash blonde parasti uz kastes rakstīts.

Tikai nejoko, pati mēģinot krāsot. Ir redzēti visādi brīnumi, ja pašas mēģinājušas krāsot. Diemžēl arī pavisam sabojāti mati.

Lai arī man gribas taupīt naudu, izvēlos frizieri. Un, vēlams, tomēr labu. Parastās frizētavās mani mati pēc pāris mazgāšanas reizēm bieži ieguva to neforši dzeltenīgo nokrāsu. Jā, tagad maksāju padārgi, bet matiem ir superīgs, dabiski blonds tonis. Lai sajauktu pareizo toni, friziere jau nekad nespiež krāsu pa tiešo no tūbiņas. Jauc visādus toņus, viņai vien zināms process, proporcijas. Pēc tam visādas matu maskas un lutināšanas, lai mati saglabātos dzīvi un veselīgi. Pēc tam vēl uzliek kaut ko viegli tonējošu un rezultāts ir ļoti labs.

MelnaKafija

Laurite

Mana friziere neko nejauc. Viena tubina krasas, attisitajs un liekam matos. Neesmu gan krasojusi sadu toni, esmu krasojusi gaisi brunus(ieguvu oranzigus). Tapec baidos iet ar sadu velmi pie vinas tacu pilnigi nezinamam frizierim uzticeties vel grutak. Toties platinblondus vina man uztaisa perfektus.

Tagad esmu nedaudz apjukusi, ko darit vai nedarit.

MelnaKafija
Lai dabūtu platīnblondos, mati tiek ļoti spēcīgi traumēti - balināti ar spēcīgu amonjaka %. Būtībā kļūst "tukši" un nedzīvi.

Ko nedarīt - pati tiešām matus nekrāso. Mazliet izbrīna, ka Tava friziere, neko nejaucot, ņem vienu toni. Kādas firmas matu krāsas viņa lieto?

MelnaKafija

Esmu redzejusi Wella koleston krasas vinas plauktos. Neteiktu, ka esmu dizi petijusi.

kitcons

Es arī esmu gaišmate. Gan kad visi mati ir vienā tonī gan šķipsnas Vienmēr friziere jauc toņus. Pec tam vēl tonē, liek masku Yn jā, nan ur bijuši zaļi mati jo pati izdomāju mājās vairs nebūt tik blonda Friziere bija šokā, glāba kā nu spēja. Aizliedza nan mājās krāsu matos ziest, ja neesot naudas viņa labāk par velti nokrāsošot lai pēc tam nebūtu jālabo tādas kļūdas.

MelnaKafija

Man ari bijusi bruni mati ar zalganu nokrasu. Tadus ieguvu kad tumsi blondus krasoju videji brunus.

MelnaKafija
Un Tev vēl gribas eksperimentēt? Kāpēc tāda vēlme pašai sabeigt savus matus?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388093