Pusaudze

Bebitella

Slēdza Bebitella.

Labdien, meitai sākušās pusaudžu dīvainības...uzaugusi mīlestībā, uzticībā, pārticībā, vismaz es tā domāju...laba meitene, gudra ar plašu redzeslauku un interesēm, simpātiska, izglītota un interesanta...14 gadi, vienīgais bērns...audzināta stingri, daudz prasam, bet arī daudz dodam...ģimenē viss normāli, neskandalējam, dzīvojam, strādājam, ceļojam daudz, visi kopā. Ļoti emocionāla. Arì es tāda. Meitas draugus zinu, tie ir bērni kas jau sen viņas dzīvē ir, zinu vecākus utt...Bet vēl ir parādījušās visādas internetdraudzības par kurām stāstījusi pati...es tomēr diezgan arī uzticos, nepārbaudu un nelienu tik dziļi iekšā jo katram ir privātā telpa...Nu vārdu sakot ar vienu tādu internetdraudzeni jau kādu laiku klačojas...ņemas pa skaipu un telefonu utt...sarunāja tikties...ok...vairākas reizes gāja uz kafeinīcām un staigāt, līdz vakar atveda ciemos ar makšņošanu...tā meitene uzreiz man kautkā ne visai...citi draugi ir atklāti, draudzìgi pret mani, paēdam pusdienas kopā utt...šì tāda viltīga izskatās, nekomunikabla, visu vakaru meitas istabā nosēdēja.Kā saka ne ēdusi ne dirsusi

lakrica

Bebitella
.šì tāda viltīga izskatās, nekomunikabla, visu vakaru meitas istabā nosēdēja.Kā saka ne ēdusi ne dirsusi
Šis ir pretīgi. Tas, kā Tu raksti par viņu.

Es jau teicu, naktī sarakstìju haotiski, tagad varbùt citādi noformulētu domas.Uzbraucieni un lamas mani neskar,varat turpinàt,kas turpina,ja no tà jums vieglàk. Kas saprata un izlobìja no manis nepareizi noformètā teksta...nu daźi saprata,par to velreiz paldies. Es sadzirdèju daudz...

PuupoliiC

.. tak klopē šito ciet !

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

SanSu

tā meitene uzreiz man kautkā ne visai...citi draugi ir atklāti, draudzìgi pret mani, paēdam pusdienas kopā utt...šì tāda viltīga izskatās, nekomunikabla, visu vakaru meitas istabā nosēdēja

Tā ir tavas meitas draudzene, ne tavējā!

Vai nav vienalga!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18388127