Pusaudze 2.daļa

Bebitella

Slēdza Bebitella.

Aprāvās mans komentārs pusē, satraukusies esmu...jau vairs neatceros ko tur rakstīju gari un plaši vārdu sakot, liku 12 iet gulēt pa gultām, saklāju, atstāju visu, meita nosolījās ka viss būs ok...pamožos tagad un uzklātā gulta tukša laikam guļ meitas istabā viņas šaurajā gultā...mums tā nav pieņemts, guļam, ēdam, runājam cilvēcīgi...bet tas viss tā...nu nepatìk man tā meitene, liekas ka musina meitu uz kautko, ietekmē, viña ar tāda dīvaina paliek...es nevaru sakarìgi uzrakstīt...gribèju pajautāt vai vaina manī, vai man aizliegt šo draudzību, vai nedarìt neko...tà meitene tāda intraverta bet arì itkà neñem mani galvā un jùtas šeit ērti, nu kautkà tā

pecina

Izlasīju un nesapratu problēmu. Vai kautrīgs un intraverts draugs automātā ir slikts?

MelnaKafija

Arprats, maate! Varbut ta meitene ir introverta. Es pati tada esmu un cilvekiem vienmer pirmais iespaids ir tads, ka esmu iedomiga utt. Pat sapigi lasit ja ta meitene tada ir. Jo tad vinai jau tapat ir gruti iepazities ar cilvekiem.

Un vai sava berniba negulejat ar draudzeni viena gulta? Mes pa kluso ta darijam un plapajam, kikinajam lidz velai naktij.

Dod vinai iespeju sevi iepazit un tad izdari tik galejus secinajumus. Un atslabsti.

Papildināts 14.03.2019 07:11:

Musina uz ko? Tu doma, ka vinas tur lezbiskas lietas izveic? Tu nejuti, ka parak trako?

Nesaku ka ir slikta draudzene...bet dīvaina, ļoti atšķiras no pārējā draugu loka. Meiģināju uzsākt sarunu, vispār man kontakts ar citiem bērniem veidojas viegli, viņi tā kā pat lìp pie manis...šeit neizdodas...meita saka, esot kautrìga draudzene...pēc vienas šīs tikšanās esot raudājusi, kad vīrs aizbrauca pakaļ, viņš prasa kas ir,grùti bijis atvadìties...meita dìvaina paliek, mācās màjasdarbus, paraleli skaipà viņa,telefons visu laiku...visur viņa...meitai skatiens tāds vainīgs,bailīgs, nevaru saprast...vèl aizmirsu pateikt ka draudzene no citas pilsètas, 200km no mums

MelnaKafija

Tev vina nepatik jo tev nesanak vinu kautkada zina kontrolet. Tas tevi sit ara no lidzsvara jo esi radusi visu kontrolet

Es saprotu ka uzrakstìts ir haotiski un man pārlasot bija gandriz jàsmejas par sevi viss tas ir traģikomiski, stulbi arì no manas puses. Bet nu nemiers sirdi ir, asinspiediens...nav jau tã ka draugi nav nakšņojuši pie mums,ir, un vienà gultā un viss ir ok...bet šoreiz viss ir citādi...un jā kauns bet lezbiešu tèma ma arì mācas virsù...nopietni...lai gan to jau neviens ietekmet nevarès...esmu mierìga, traci nerīkošu, bèrns ir bērns,galvenais lai vesels...bet sàpe iekšā ir un bailes un neziņa,paldies ka rakstat...tas atslàbina...vai jùs filtrèjat bèrnu draugus vai viss iet kà iet...kà jums liekas pareizāk, jo bèrni mums taču ir viss

pecina

Bebitella
Pateikšu tev tādu lietu, ļoti daudzas meitenes pusaudžu gados arī izmēģina kaut kādas lietas erotiskās kopā ar draudzenēm. Es nesaku, ka tava to dara, bet nu bāc, paeksperimentē un miers. Ieteiktu tev riktīgo atslābt. Pat, ja tava būs lezbiete, nu ko ieslodzīsi krātiņā. Atslābsti un liecies mierā.

Un pa telefonu manai meitai tai vecumā draudzenes bija visa dzīve. Visu vakaru bija videočatā ar draudzenēm, kopīgi mācījās utt.

Par kontroli...es meitai dodu ļoti daudz brìvìbas...uzticos...ar skolu tiek galà pati...gudra...teikšu pat visas velmes tiek izpildìtas, vìrs gatavs visu viņai, jo malacis màcàs un ir laba, vislabàkà, soctìklus, telefonu, nekur nebàźos uzticos kà sev...ko palùdz,to dabù,jo visi lùgumi reàli un sapràtìgi...nesen prasìja vai varot iet ciemos pie šìs meitenes brāla, prasu cik viņam gadu-30! Neļāvām, vot tik vien tà kontrole

pecina

Un pieņem, ka visi cilvēki nav vienādi, ir arī kautrīgie, noslēgtie un viņa nekritīs tev ap kaklu un neteiks cik forša mamma tu draudzenei esi. Varbūt ar laiku atvērsies.

Papildināts 14.03.2019 07:44:

Bebitella
Saprotu, ka esi nobažījusies? Tieši par ko? Noformulē? Vai par to, ka tava pareizā meita varētu sākt kļūt nepareizāka? Domāju diezgan neizbēgami. Pusaudze taču.

Es arì sevi mierinu ar tiem tìñu eksperimentiem,jo pati bèrnìbà ar draudzenèm, spèlèjàm vìrus un sievas, pat buçojàmies man liekas...bet nu ar pašas bèrnu ir savādàk...grùtàk...14 gadi jau arī jebkàdam reàlam seksam tak par agru...ja nu tik tà-pagràpstìšanās

Papildināts 14.03.2019 07:49:

Nobaźìjusies par to,ka ar pakaļgalu un kaulu smadzenèm jūtu- man aiz muguras kautkas notiek...kautkas citàds,svešs, ar negatìvu nokràsu

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18388129