Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ģībšana menstruāciju laikā

Yournightmare90

sveikas! Ceru,ka kāda varēs padalīties pieredzē,jo pie ginekologa tieku tikai pēc nedēļas. tātad, pēdējos mēnešos ir šausmīgi sāpīgas mēnešreizes, šomēnes pilnīgi tik tālu aizgāja,ka noģību un pēc tam, bet uz samērā īsu brīdi bija tādi kā karsti drebuļi? Līdzīgi drudzim, bet mazliet savādāk. Parasti man palīdzēja nimesil, bet nu jau tas ir beidzies un nimesils šausmīgi bojā aknas. Nu jau ir trešā diena, bet mokos tik un tā, piemetīšu,ka man ir gandrīz 21 gads varbūt kāda ir saskārusies ar ko līdzīgu?

endometrioze?

Yournightmare90
Cik zems hemoglobīns, ferritīns, Dvitamīns? Šitie var būt vainīgi pie ģībšanas. Aizej pie ģimenes ārsta un uzprasi analīzes

Yournightmare90

Identiski manai situācijai pirms bērna, vienīgais, kas palīdzēja bija hormonālā kontracepcija, es visu skolas laiku ģību un vèmu, no sàpēm 1.dienā, nekas nepalīdzēja tikai nimesil un gulēt 5h.

Pēc bērna ieliku mirenu un biju laimīgākais cilvēks pasaulē, pirms bērna dzēru kkādu brìdi hormonālās tabl.tad arī nesāpēja

Papildināts 14.03.2019 13:55:

Freezee49

Ģībst jau no sāpēm, tā sāp viss vēders un mugura, ka jāvemj un ģībiens nāk

Papildināts 14.03.2019 13:56:

Man visas analīzes un usg bija kārtībà, arī ārsts toreuz teica, ka tikai hormonālà kontracepcija palīdzēs

bu-bu
Tu mani saproti! Jā, vēmiens arī nāk no sāpēm, kunģis raustās, bet nevar izvemties-fiziski. Paldies par padomu, kontracepcijas tabletes neesmu lietojusi, bet,jā ir dzirdēts,ka tas mazina sāpes.

Pazīstama situācija. Naktssveces eļļa pāris mēnešu kurss, pagulēt siltā, bet ne karstā vannā, te jau pieminētais D vit., magnijs.

Nekādā gadījumā nelieto hormonālo kontracepciju- ne spirāles , ne tablešu veidā. Jā, tas palīdzēs ātri noņemt simpromus, bet ne cēloni, pie kam pietiekami lielam procentam sieviešu sintētiskie hormoni veicina fibroadenomas ( labākajā gadījumā) un krūts vēzi. Arī es esmu izgājusi cauri visam šim murgam (līdz ātrajai palīdzībai un stipriem kaulu sāpju remndējošiem medikamantiem). Diemžēl, atzīstos, kādus 4 gadus lietoju hormonālo kontracepciju un arī īsu laiku mirēnu. Un ,labrīt, pēc hormoniem ciemos atnāca fibroadenoma...

Cik esmu studējusi alternatīvās medicīnas literatūru, ļoti palīdz pareiza diēta- noņemt visus glutēnveidīgos un cukurus ( tajā skaitā samazināt saldo augļu daudzumu ēdienkartē vismaz uz laiku) un izslēgt ksenoestrogēnu nonākšanu organismā- nelietot nekāda veida plastmasu ēdiena sildīšanai, uzglabāšanai, gatavošanai un vispār sadzīvē. Man palīdzēja, esmu brīva no sāpēm jau aptuveni 8 gadus, un tikai pateicoties dzīvesveida maiņai. Un dzemdības ( kā man tolaik stāstīja ārsts) manu situāciju neuzlaboja ne par mata tiesu.

Yournightmare90

Ā, ja kāda domā cik tieši sāpīgas bija tās mēnešreizes, tad varu teikt, dzemdības mani nespēja pārsteigt, tur vismaz bija atelpas brìži

Papildināts 14.03.2019 17:22:

Sāp tā, ka neko nevar izdarīt, nu kā dzemdībās, tikai bez epidurālās iespējas, es neņēmu, biju jau pieradusi, un tā katru mēnesi 5h, da pofig tur ir visas komplikācijas,

Papildināts 14.03.2019 17:22:

Nekādi plastmasas trauki to nevar ietekmēt

Dikti pazīstama situācija tēmas autores aprakstītajai - man mr bija 8+ dienas, no kurām vairāk kā puse bija tādas, ka pa sienu gribējās augšā līst, jo vienīgais ko vari darīt - bezpalīdzīgi gulēt vienā čokurveidīgā kamolā saritinājusies un kaut kā pārciest to visu. Tā iemesla dēļ arī tikai nimesil mani noturēja +/- pie dzīvības ārkārtas gadījumos, pilnīgi nekas cits ne iekšēji, ne ārēji nepalīdzēja. Pie ārstiem biju - viss kārtībā, cēloni nevarē ja atrast. Šajā visā pēc savas pieredzes nav negatīvs viedoklis par hormonālo kontr. , bet manā gadījumā tieši viņa palīdzēja. Lietoju gan dažādu apsvērumu dēļ ļoti ilgi, bet tā bija vienīgā, kas sakārtoja manu ciklu - tagad jau 4 gadus, kā nelietoju, bet viss kā pēc pulksteņa, un pasāp varbūt reizi 3 ciklos pavisam bišķi.

Jāsaka gan, ka šis bija manas un gin. kopīgs lēmums izmēģināt ok, jo visi pārējie varianti bija piedzīvojuši neveiksmi.

bu-bu

Nejauc bērnam galvu, ja nezini, kādā veidā ksenoestrogēns ietekmē jaunu sieviešu hormonālo balansu, un kas tieši satur ksenoestrogēnus. Yournightmare90
Esi gudrāka par mani, mācies no vecāku sieviešu kļūdām un izglītojies! Netici burtiski visam, ko tev stāsta vietējais ginekologs vai cālī sēdošās , filtrē visu( arī manis teikto). OBLIGĀTI izlasi Sāras Gotfrīdas grāmatu "Hormonu dziedniecība"- ir vēl pieejama grāmatnīcās latviešu valodā, un meklē informāciju gudrās grāmatās ( vislabāk angļu val.), lasi ,lasi ,lasi! Neviens ginekologs nav Dievs, viņi stradā pēc vadlīnijām un nevar zināt un izlasīt visus svaigākos pētījumus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388137