Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Urā! Padsmitnieki var šaut!

Tobago

Beidzot. Medību kolektīvā, no malas tikt, neiespējamā misija. Likums manā pusē. Spalvas pa gaisu !

Tevi kas tieši šajā uztrauc? Konkrēti?

labrencija

Kāpēc kašķis, nesaprotu. Laukos, kuram tēvs mednieks , sen jau ir iemācījis bērniem šaut ar bisi. Kuram tā lieta patīk, iet dzinējos. Kuram medības nepatīk humānu iemeslu dēļ, tāpat neatsakās no mērķī šaušanas. Ar gaisenēm trenējas gan meitenes, gan zēni. Protams , no vecāku puses - pastāvīga modrība (kā sacītu Tramdāns).

A no cik gadiem drīkst būt zivju bendes?

И тогда я решила стать доброй, потому что поняла — патронов на всех не хватит.

„Man ir vienalga ko jūs par mani domājat, jo es par jums nedomāju nemaz” (c) Koko Šanele

Okean Elzy – "Така як ти"

Cucamonga

Nesaprotu par ko sašutums. Mednieki savus bērnus no agrīnajiem pirms padsmitnieka gadiem ņem līdzi uz medībām. Uz 12 tie parasti jau labi šāvēji. 16 gadi ir Ok vecums. Visi tik un tā mednieki nekļūst.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Tulip

Man personīgi atļauja lietot ieročus no tāda vecuma izraisa neomulīgu sajūtu.

Alkohols no 18, kriminālatbildība no 14, ieroči no 16. Nekādas konsekvences.

atļauja lietot ieročus no tāda vecuma izraisa neomulīgu sajūtu.
A kāpēc? reāli ņemot- pie tā ieroča ir jātiek, tam ir pat ļoti jābūt kontrolētam, un , ja kādam dēls( meita ) tiek nekontrolēti pie šaujamā, tā nebūs ne šī likuma vaina, ne mednieku kā tādu. Mednieku ģimenēs tas ir normāli.

Tulip

lutekle
Nu tāpēc, ka savulaik man netīšām trāpīja, ar tādu rikošetu, ko iedomāties pat nevarētu. Vot ir nepatīk un ir neomulīgi.

Sportisti jau sen no tàda vecuma var lietot, piem, kas trenējas biatonā vai tamlīdzīgi.

Katram savs

Man vienīgi komentārs - vai mūsu valstī nav daudz svarīgāku un steidzamāku likumu, ar ko nodarbināt likumdevējus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388141