Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkal un atkal par vienu un to pašu

Violets

Paslēpšos. Nu vot, mana kārta raudāt par vīru-krāpēju.

Ielīdu viņa telefonā ( bija sapinies savos melos un tā jokainā uzvedība bija nu diiiikti aizdomīga). A tur jau gaidītā sarakste. Par to kā jau šie bija kopojušies un nu plāno atkārtot. Viss 100% skaidrs. Atkārtojums arī bija.

Ko tagad? Nezinu. Jā, esmu nikna kā pūķis un aizvainota kā mazs skuķis.Izbauroties uz veci.! ? Pazvanīt tai bābai un izkliegties.. viņa ir lietas kursā, par to ka šamejais ir precēts. Sākt krāmēt čemodānus!? Savus ? Viņa? Vai?

P.s. Precēti 10 gadus. Ir mazi bērni. Jā, un attiecības...nu taaadaas... Bieži piekususi kā noskrējies zirgs. Goda vārds, tie pulciņi, skola, b/d un + visi mājas darbi + vēl viss cits... Jēzus, liekas ka mani piebeigs. Vīrs zin cik esmu nogurusi. Īpaši gan neatbalsta. Vieglāk atrast mīļāko, kurai viss vienmēr forši...

Concorde

Nu neko nedarīt, kaut kā nomierināties. Un tad domāt.

A kāpēc vīrs nav noslogots bērnus vadāt uz pulciņiem, b/d, darīt màjas darbus?

Piedod, bet "dura parastā" esi, ka sevi tā nokrāvi ar pienākumiem, bet vīriņš var piselēties apkārt.

Sāc ar to, ka no rītdienas viņam būs jauni un daudz pienākumi. Bet tu tikmēr vari ar visādu figņu nodarboties-mandalu zīmēšanas kursi

Violets
Nezinot jüsu finanšu situäciju, neviens no malas nepatiks, ko labäk darít.

Ko sievietëm nedarít - nekad neuzkraut sev uz kakla visu, visu atbildíbu un darämo pa mäjäm un saistíbã ar bërniem.

Leila.

Laiks vīru iesaistīt bērnkopībā. Uzšāviens ar pannu arī nenāktu par skādi.

Concorde

Nokrauj ar darbiem tā, ka vairs pat uz MissUniverse nestāvès. Un izskatās, ka viņa brīvi līdzekļi par daudz, ka uz mīļāko var tērēt... neesi pietiekami dārga un bērniem ar tad vajag kādu dārgàku pulciņu.

PuupoliiC

... slēpies, tātad esi jau te kādu laicinu un zini, ko prasīs cāļkontingents !

..sāc no gala !

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Nu jā,bet viņi tak jau bija kopojušies...vai to autore varēs pieņemt. Nav jau vnk sarakste kā ar šo domu sadzīvot?

tie pulciņi, skola, b/d un + visi mājas darbi + vēl viss cits...
Nu, tad nav brīnums, ka esi nogurusi un vīrs staigā apkārt. Pati vainīga.

PuupoliiC

Jana3
... līdz to ar nonaksim, tagad vajag max. saprast situāciju !

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Concorde

Par to sevis apgrūtināšanu... Nu jaaa, viņam nav darba laiks no 9-17. Pārsvarā ir komandējumi. Mājās pa lielam viņš ir brīvdienās..vai vēlu vakarā.. bet alga laba. Kko tais brīvdienās pa mājām viņš pašeptē...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388151