Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dēļu grīda

undiness

Pēdējais piegājiens, ceru, ka šis būs ar rezultātu.

Atkal atgriežos pie domas par dēļu grīdu. Vakar tiku aizvizināta uz dēļu tirgotavu Iļğuciemā. Viņiem cena par grīdas dēļiem ir 9.80 kvm. Salīdzinot, kas nepieciešams, lai liktu linoleju, laminātu, flīzes, cik tas izmaksā, dēļi sanāk pat lētāk. Man tik ir jautājums, vai tas, ka dēļi tiek turēti zem debesīm, no virspuses pavirši apklāti ar plēvi, līst virsū lietus - tiešām normāli?

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Katram savs

Atgādini, kas Tev tagad ir apakšā.

Katram savs
Tagad ir preskartons, zem kura jābūt skaidu plāksnei un lagām.

Cucamonga

undiness
Man grīda no dēļiem. Melnalksnis-spundēts. Nezinu kas Tev tur sanāk lētāk, man pilnīgi noteikti bija dārgāk pats materiāls kā lamināts un flīzes. Bet ilgtermiņa dēlis tiešām lētāks. Zem klajas debess gan grīdas dēļus nepirkām, bet angārā. Zem klajas debesis piesegtas stāvēja 6m sijas , piesūcinātas ar figviņzinkādu tur apstrādi, kuras likām jumtam. Grīdas dēlis pēc ieklāšanas jāslīpē un jālabo vai jāpiesūcina ar vasku

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

TrakaAnna

Likt dēļus uzreiz no sazinviņkādas noliktavas zem klajas debess nav prāta darbs. Savērpsies vai saplaisās ka nebūs ko redzēt. Prātīgi meistari ienes dēļus iekšā un uz bēniņiem vismaz kādus mēnešus notur. Vai vismaz uzliek uz grīdas, taču nenaglo. Tāpēc pēc vecajiem tikumiem liktās grīdas ir tik kvalitatīvas.

Es vispār nesaportu tos tirgotājus - Krautā tirgo sepelējušus dēļus, uz citiem gāžas ūdens no jumta.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Katram savs

undiness
Ja apakšā tik un tā būs lāgas un skaidene, tad jau, man liekas, nav lielas atšķirības, ko liek virsū. Dēļi, kurus nopirksi par 9 eur, kopumā sanāks dārgāk nekā lamināts vai linolejveidīgais, jo viņi būs jāapstrādā. p.s. Bet vai dēļus vispār liek uz skaidenes?

TrakaAnna

et vai dēļus vispār liek uz skaidenes?
Ir redzēts uz betona pa tiešo liktus dēļus

Vispār jau autorei der novērtēt grīdu rūpīgi - varbūt skaidenes jārauj ārā un lāgas ir jāpārlīmeņo. Padomju laika mājās parasti tās "staigā" un bieži nav līmenī.

Nu man stāstīja, ka dēļus liek pa taisno uz lagām. Atkrīt osb, zaļais slānis zem lamināta.

TrakaAnna

undiness
Nu man stāstīja, ka dēļus liek pa taisno uz lagām. Atkrīt osb, zaļais slānis zem lamināta.
Tā arī ir. Bet lāgām jābūt līmenī.

TrakaAnna
Saprotu, ka līmenī jābūt arī osb gadījumā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388181