Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Policija brīdina: “Noņem rozā brilles!”

Turks

Turks

Ar akciju “Noņem rozā brilles!” Valsts policija cer izglītot jauniešus, lai viņi labāk spētu savlaicīgi atpazīt bīstamas attiecības.

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/ka-savlaicigi-atpazit-bistamas-attiecibas-iesaka-psihoterapeite-un-policists.a312807/

Interesanta akcija.

edit: attēlu gan cālis sabojāja.

Buržuāzijas diskrētais šarms.

Jebkura akcija, kas liek aizdomäties, ir laba akcija. Un par vardarbíbu ğimenë bütu järunã un järunä daudz un dikti bieži.

Nebiju iedomājusies, ka uzraudzīšana, (kur esi, cikos būsi), kas vairāk raksturīga sievietēm ir vardarbības pazīme.

Rudā_
Sapräta robežäs tä nav vardarbíbai, bet, ja pärlieku izteikti tas notiek un ar vainas sajútas radíšanu un manipulåcijäm, - tad gan tas vairs nav normäli no jebkurã dzimums puses.

Redzēju bildi, ka pie amīšiem kādā bārā sieviešu tualetē pie sienas ir uzraksts: "Ja esat randiņā un jūtaties nedroši vai apdraudēta, pie bāra letes pasakiet, ka vēlaties runāt ar Amandu. Mēs nekavējoties Jūsu vīrietim liksim doties prom." Teksts aptuvens, bet doma skaidra.

PuupoliiC

...iekš ko tieši insanta ???

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

ibica2

Kur esi, cikos būsi? Tieši sievietes večus kontrolē vairāk, cik dzirdu

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Policija man saistās ar vardarbību, Un tagad, kad organizē akciju, tad man šķiet, ka viņi paši jau ir tie visvardarbīgākie. (bet tas jau pieder pie viņu profesijas, ne?)

Katrā ziņā cilvēki (t.sk.es) baidās no policijas daudz vairāk nekā no nez kādiem ļaundariem, ko nemaz tik bieži dzīvē (ptu, ptu) nav gadījies satikt.

Jo policija var noštrāfēt par pilnīgi jebko - par nedegošu lampiņu mašīnai, iešanu pāri ielai, tur kur nav pāreja (zebra) utml. Kad tu cilvēks nemaz neapzinies ka esi kāds pārkāpējs.

Kļavaslapa

Katrā ziņā cilvēki (t.sk.es) baidās no policijas daudz vairāk nekā no nez kādiem ļaundariem,
Sen nebiju ko tādu dzirdējusi.

Akcija bezjēdzīga, mēŗkauditorijai tādi brīdinājumi pie vienas vietas, cik nav brīdināts par ūdens filtrētājiem un Nigērijas prinčiem. Kā ir aitas, tā ir un cirpēji uzrodas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388209