Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Strip plastika

Sniegpaarsla

Neatradu kurā tēmā īsti likt, ieliku tomēr šeit.

Tātad..sievišķības atraisīšanai man ieteica strip plastiku-deju nodarbības. Pirmoreiz par tādu vispār dzirdēju.

Varbūt ir kādas atsauksmes/ieteikumi par kādu konkrētu vietu kur to var apgūt? Rīgā?

Pagūglējot izskatās gandrīz pēc striptīza, plus vēl tas tiek darīts super augstpapēžu kurpēs, kurās pat nostāvēt nevarētu.

Nekad neesmu bijusi dejotāja, esmu ļoooti stìva, saspringta, kokaina..nulle plastiskuma..gribas sevi atraisìt, jo pat fotografējoties neprotu pozēt, atraisìties..viss sasprindzis..savilkts...

Tulip

Es neteiktu, ka tas kaut kā īpaši varētu atraisīt sievišķību. Drīzāk ķermeņa plastiku. Lielos vilcienos tā tomēr ir dejošana vai vienkārši sakot - savādāka fiziskā slodze nekā sporta zāle. Ar striptīzu, tur ir maz sakara, jo izģērbties Tev neviens nemācīs.

Tās kurpes īstenībā ir ērtas, lai cik dīvaini tas neliktos, ar parastām augstpapēžu kurpēm dejot pat sarežgītāk, nekā ar tām speciālajām.

Pameklē iesācēju kursu, tajā nevajadzēs pirkt speciālas kurpes un varēsi saprast vai patīk.

Tulip
Kermena plastikai ir vistiesakais sakars ar sieviskibu...kaa kustamies, nesam savu kermeni utt.. man taa visa nav, tāpēc ir mērkis kko darìt lietas labā. Visi gan nevar būt super lokani utt, bet kko lietas labā jau darìt var.

Tulip

Sniegpaarsla
Es nevaru spriest par citiem, bet tikai par sevi. Kā dejošana un aktivitāte man patīk. Bet tieši vēl sievišķīgāk man tas neliek justies. Taču es pati pat sevi neesmu ne īpaši kokaina, ne kompleksaina.

esmu ļoooti stìva, saspringta, kokaina..nulle plastiskuma.
Staipīties vajag. Dejošana bez stiepšanās plastiskumu nepiedos.

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

kaut kà neliekas ka tevis apmeklētie " dieviešu kursi" ir devuši labu padomu. Būtu jāstrādā ar pašapziņas celšanu, ķermeņa pieņemšanu, sevis pieņemšanu. Strip plastika neder katrai, tàpat kā mineta kursi. Var iedzīt kompleksos.

Es ieteiktu labāk sākt ar biodeju(biodanza), jogu? salsu, zumbas nodarbībām

Katram savs

RimiDomino
Strip plastika neder katrai, tàpat kā mineta kursi.
Tur kur es gāju uz nodarbībām, nebija nekāda sakara ar erotiku.

Papildināts 16.03.2019 18:52:

esenif
Dejošana bez stiepšanās plastiskumu nepiedos.
Normālās nodarbībās arī stiepjas.

Papildināts 16.03.2019 18:58:

Sniegpaarsla
plus vēl tas tiek darīts super augstpapēžu kurpēs
Iesācējiem nekādas kurpes nevajag. Es nevaru ietekt konkrētas vietas, jo gāju pirms laba laika.

Varbūt ir kādas atsauksmes par biodanza?

Tulip

Tā biodanza izskatās pēc traku vecmeitu saieta. Tad jau labāk flamenko dejot, kas vairāk uz dejas pusi, un arī sava ziņā ir ar seksuālu piesitienu, bet ne uz trako pusi, kur koks vējā jātēlo.

Autore, Tu tak noteikti esi ar kādiem sportiem un aktivitātātēm savā dzīvē nodarbojusies? Kādas kustības ir tās, kas konkrēti Tev liek justies labāk- brīvas vai konkrētas, ar spēku vai liegas?

Vaarna

Sniegpaarsla
Kāpēc ne vēderdejas? Tieši tās ļoti atraisa sievišķību un veicina ķermeņa plastiskumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388217