Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

FemiLift lāzerprocedūra

liiii

Sveikas!Vai ir kādas atsauksmes par šo procedūru?Skatos,ka martā VC4 ir akcija šai procedūrai,gribu šo uzdavināt savai mammai,viņai urīna nesaturēšana sākās menopauzes laikā......mamma ir ļoti kautrīga un par šo kautrējas runāt pat ar ārstu.Vai šī procedūra varētu palīdzēt?Nevaru atrast atsauksmes,varbūt varat padalīties ar info,ja esat ar šo saskārušās.

kaija61

Procedūra pilnīgi garām.

Nekāda efekta, bezmaz vai sajūta, ka palika sliktāk.

Veicu Capital Klīnikā.

Pēc otrās procedūras, kad ārstei pateicu, ka nav nekāda efekta, bet pat sliktāk, tad trešo procedūru netaisīja, bet aizsūtija pie urologa.

Uztaisīju izmeklējumus. Nedomāju, ka ar tabletēm varēs atrisināt problēmu, kas ir bijusi visu mūžu. Saprotu, ka ar gadiem medicīna ir gājusi uz priekšu. Taču šis nav tas gadījums.

Par šo pasākumu saku skaidri un gaiši - velti izniekota nauda.

kaija61
Paldies par atsauksmi.Pēc tēmas atvēršanas atradu tepat cālī vienu diskusiju,cik no tās sapratu,sanāk,ka nav uzlabojuma pat paliek vēl sliktāk.....sanāk,ka tas ir tikai bizness.Žēl,gribēju mammai palīdzēt uzlabot dzīves kvalitāti,laikam jau atliek tikai vingrošana.

kaija61

liiii
Mana doma arī bija atlikušās dzīves kvalitātes uzlabošaa.

Diemžēl, mana pieredze rāda, ka tas ir garām.

Bet es nevaru spriest par to, kā tas ir citiem, jo tas ir dziļi individuāli.

Bet palasot citur, tad arī esmu lasījusi, ka tas patiesībā nav nekas labs.

kaija61
mana pieredze rāda, ka tas ir garām.

Mana diemžēl arī. Situācija tikai pasliktinājās un vēl parādījās visādas blaknes (sāpes, ilgstoša asiņošana u.t.t.). Procedūras (2 gab.) arī veicu Capital Clinic. Interesanti, pie kuras Dr. bija Jūsu pieredze? Vai nav bijusi doma prasīt no klīnikas kompensāciju?

Enna

liiii
mammai,viņai urīna nesaturēšana sākās menopauzes laikā......mamma ir ļoti kautrīga un par šo kautrējas runāt pat ar ārstu

Pirmkārt jau, ja nav bijusi, jāaiziet pie urologa, jo urīna nesaturēšanai iemesli var būt dažādi (vienam vajag tabletes, citam vingrošanu, citam varbūt operāciju)

Vienīgā iespēja tikt vaļā no kārdinājuma ir tam ļauties!

Enna
Pie uraloga mamma nav bijusi,bet pie ginekologa bija,izrakstīja tabletes,bet nelīdzēja,domāju,ka operācijai viņa nesaņemtos.....Zinu,ka viņa vingro,bet uzlabojuma nav.

Papildināts 12.04.2019 22:13:

Cik esmu atradusi info,tad tā lāzerprocedūra esot tik tiešām neefektīva....laikam jau brīnumprocedūru nav.

kaija61

liiii
Biju arī pie urologa. Izdzēru kursu zāļu. nekādu izmaiņu.

Un patiesi ir kļuvis tikai sliktāk.

inot, ka es praktiski nedzeru ūdeni, tad vēl varu iztikt, bet, ja lietotu tik cik iesaka mediķi, tad tas būtu pa skarbo.

Capital klīnikā procedūru veicu pie Dr.Dunces. Visumā ļoti laipna un jauka daktere, bet , kad pēc pirmās procedūras pateicu, ka nav uzlabojumu, tad veicām arī otro procedūru. Ierodoties uz trešo un informējot, ka ir kļuvis sliktāk, tad uzreiz tiku pierakstīta pie urologa dr. Bozotovas. Izgāju testu un ko tik tur vēl ne...

Es nestādos priekšā kādu operāciju šai problēmai var veikt, jo šī problēma ir jau kopš bērnībā apsaldējos.

Un palasot, kādā veida terapija tiek piedāvāta, tad tas pats lāzers, kura efektivitāte ir nulle.

Var jau būt, ka medicīna ir gājusi uz priekšu.

kaija61
Cik esmu par lāzeru tagad lasījusi,tad tā arī sanāk,ka uzlabojuma nav,tik paliek sliktāk,tik nesaprotu,kāpēc tad viņu reklamē kā tādu brīnumlīdzekli,kurš nemaksā mazu naudu....es arī izlasot reklāmu nodomāju,redz,cik labi,mammai gan būs labi,jo sadzīvot ar šo kaiti ir grūti un tad tie daži simti eiro neliekas nemaz tik daudz.

Tas,ka Tu nedzer ūdeni gan ir slikti,bet,cik zinu mamma arī izvairās no ūdens....Žēl,ka nav citu,efektīvu variantu.

Hugoldiine

kaija61
Ir operācija, kuras laikā iešuj speciālu t.s. lentu tajā vietā. Man pirms kāda laika dr. Laukmanis stāstīja. Ja vajag vienkāršu salīdzinājumu, tad Femilift ir kā krēms krūtīm, bet šī operācija ir implants .

Vajag aiziet pie operējoša urologa. Ja pareizi atceros, šādas operācijas ir tikai par maksu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388219