Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai ir kāda?!

Asnuza

Meklēju atbalstu no sievietēm kas vēlas tikt pie bebuka, bet otrā pusīte necenšas.

Esam kopā jau turpat 5 gadus, esmu jau morāli un fiziski gatava mazajam. Puisis ir vecāks par mani (man 25 viņam 30 būs) . Esam runājuši par šo tēmu, bet viņš gaida kad būs vairāk naudas vairāk tas vairāk šitas. Dzīvojam šobrīd labi un uzskatu ka noteikti to varam atļauties. Katru reizi kad kavējas MR viņš jautā tu ko varbūt stāvoklī esi?Zinu ja mazais pieteiktos viņš būtu priecīgs ,bet kā mazais var pieteikties ja dzimumakts nekad nenotiek tā galīgi līdz galam. Jau apriebies katru mēnesi kaut ko gaidīt. Esmu emocionāli izsmelta. Vai ir kāda ar šādu situāciju un kā Jūs emocionāli tiekat ar to galā?

Limassola

Interneta padomdeveeji un tas, ka citaam ir bijis lidziigi, sajaa gadiijumaa nepaliidzees. Ir jarunaa ar viiru, jo tik nopietnaa lietaa kaa beerni nevar rekinaties tikai ar vienas puses viedokli. Tu sev galiigi nepaliidzi, ja baidies sajaa jautaajumaa stingri paust savu nostaaju. Vinam gadijumaa nespeeja pienemt lemumu nav dzivesveids, jo, cik sapratu, tad appreceejis vins tevi pa 5 gadiem nav, berniem sanemties nevar, pat fakuci lidz galam novest nevar?

queque

Nu nav visiem pienākums gribēt precēties un gribēt bērnus. Un uzspiest savu vairošanās instinktu otram ir gaužām bezjēdzīgi, ir jābūt uz viena viļņa tomēr tādos jautājumos.

Limassola

queque

Bet tad viniem vispar nevajadzetu but kopaa, jo gan preciibas, gan berni dziivee ir loti nopietnas lietas, kuraas kompromisi isti nedarbojas un pec autores rakstiitaa vini nav uz viena vilna.

RunaaKaijas

Asnuza
otra puse nevis necenšas, bet negrib. Tu saki, esat runājuši, viņš tev jau ir teicis. Ikdienā pielieto pārtraukto tieši tāpēc, ka negrib. Tev tagad jādomā, vai vari ar to sadzīvot vai nevari. Katru mēnesi cerēt uz negadījumu un pieņemt, ka viņš priecātos, ja gadītos - kam tev to? Ir ļoti liela iespēja, ka nemaz nepriecātos, ja tas jautājums ir jau izrunāts. Tev tagad labs moments izvērtēt attiecības. Ja domā, ka viņš ar laiku gribēs, varbūt vari pagaidīt. Ja nevari pagaidīt, varbūt jums nav īsti pa ceļam tomēr...

queque

Limassola
Tas viņiem pašiem ir jāizlemj Bet, jā, tā sanāk - ja tādās lietās nesaskan viedoklis, nav vērts - agrāk vai vēlāk tas attiecības izjauks. Un labāk šķirties pirms ir "uzspiests" bērns.

Asnuza
Vīrietim ir 'jānobriest' bērnam un atbildībai, tāpat kā sievietei. Jautājums - vai līdz tam laikam nav jau par vēlu. Un bieži tiešām noteicošs faktors ir savas dzīvesvietas trūkums.

Conejito

NECENŠAS, tas ir tad kad abi ir norunājuši, ka GRIB bērnu, kaut kas nesanāk, bet vīrietis neko aktīvi nedara, pie ārstiem neiet, gaida, kamēr viss notiks pats no sevis. Savukārt, ja vīrietis izsargājas, ok pārtrauktais nav baigā drošība, bet tomēr, ir TEICIS, ka negrib, un nav izrādījis ne mazāko iedvesmu uz šo pusi... Nē, tas nav necenšas, tas ir NEGRIB. Atjēdzies tak! Domā, paliksi stāvoklī un viņš mistiski sagribēs? Ir mega liela vēlme papildināt vientuļo māmiņu rindas?

Papildināts 16.03.2019 20:29:

P. S. Bērns ir abu kopīgs lēmums. Lai pavusam skaidrs - abu kopīgs, tas nozīmē, ka vīrietis ar vārdiem un darbiem izrāda VĒLMI pēc bērna.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388223