Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ērti apavi

pecina

pecina

Tā kā sākšu jaunu darbu, kurš būs pamatā kājàs stāvošs, lūdzu iesakiet ērtus apavus. Es it kā skatos uz Ecco balerīntipa kurpītēm. Varbūt ir pieredze ar ko labu, lai kājas nepārgurtu maksimàli.

grieze

Mans favorīts ir Riekeri, pēdejā laikā viņas ir arī smukas, ne tikai tantēm, pardon.

Noteikti vajag to ~3 cm papēdi, uz pilnas pēdas nodzīvot visu dienu nav ne ērti, ne veselīgi.

pecina

grieze
Paldies par ieteikumu. Es arī negribu tantīgàs.

garmate

Man, savukārt, kājas beigtas pēc tiem 3 un 5 cm papēžiem. Neviens cits nepateiks, kuri apavi ir ērtākie. Pašam jāskatās. Kas vienam ērts, citam nāves smaka un otrādi.

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

pecina

garmate
Arī paldies par viedokli

Indza

Tas taču ir tik individuāli! Liestes, platumi, papēža augstums, materiāls! Kādam ērti ir tikai a ļa Ecco un viscaur ādas, cits staigā visu dienu noname sintētikā svilpodams. Pajautāt jau var, bet noteikti nav tā, ka derēs viss visiem. Jāiet veikalā un jālaiko.

No savas pieredzes kā ērtus varu ieteikt Imac un Caprice, arī Clarks, Ara. Arī jau minētie Rieker, tik tur jāskatās iekšpuse, viņiem nereti ir ādas virspuse bet sintētika iekšā.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

pecina

Indza
Lieta tāda, ka piemērot vien nederēs, jo gribas pieredzi kā ir ilgstoši ar tādiem stāvot, staigājot. Kur mazāk kāja nogurst. Vēl apsveru par tos medicīnas darbinieku baltos apavus. Nu man svarīgākais tiešām būs cik kuros mazāk kāja nogurst.

Tā citādi esmu Ecco fans, jo ir ērti, liestes labas vienmēr utt.

Es par ērtākiem esmu atzinusi hogl, bet ja visu dienu uz kājām un nav kāds dreskods attiecībā uz apaviem, tad tie medicīnas darbinieku varētu būt ok.

pecina

Nikolaa
Nav dreskods uz kājām.

Es vispār pieradusi staigāt uz augstiem papēžiem, bet tas birojā, tur jau vairāk sēž, cik nu aiziet līdz tualetei, blakus kabinetam.

Papildināts 16.03.2019 09:40:

Pati sasmējos, dreskods kājam . Dreskods uz apaviem precīzāk jā

pecina
aha, labais "dreskods kājām"

p.s. Man patīk skaisti, ērti apavi, hogl ir ļoti mīksta āda (piem. salīdzinot ar clark un manām kājām ideāla lieste, par uz papēžiem kājas nenogurst), tie medicīniskie ir ērti, bet pie smukas kleitas nepievilksi. Jāskatās kopumā kā tu domā ģērbties darbā. Vai ja arī smukas ādas (zemās) kediņas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388229