Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rīcineļļas kokteilis

Sauliitee

čau meitenes! Intresē kaā jūs taisijāt tā saucamo dzemdību kokteili ar Rīcineļļu?? Un vai palīdzeja iesākties dzemdībam?

LindaLV

Sauliitee
Ricīneļļas kokteiļa lietošanai būtu jānotiek tikai un vienīgi ar ārsta atļauju un ārsta uzraudzībā.

tikko taču bija tēma pāris dienas atpakaļ

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18388261-dzemdibu-kokteilis/

SugarRush

Sauliitee
Mūsu mēnešgrupā 2018 gada mazuļiem šis bija populārs ārā vilināšanas veids. Vienai no grupas sastāvdaļas uzrakstīja mājdzemdību vecmāte. Man personīgi uz lapiņas Siguldas dzemdību nodaļas daktere. Ar recepti nedalīšos, jo tomēr to būtu jāsaskaņo ar vecmāti/ ārstu. Gnj nekas traks nenotiktu, ja izdzertu. Manā gad- dzēru 3 reizes, vieglas kontrakcijas sākās, bet pārgāja. Trešo mazuli dzemdēju ierosinātās dzemdībās nodaļā

tur ir svarīgi to kokču dzert noteiktā laikā- vai nu vakarā pēc kkādiem pulkst 20 lkm, vai 6 no rīta. Kad hormoni attiecīgie ir virsotnēs ojjjj- vēl tagad atceros to trako caureju zarnas iztīriju ideāli

Lizante

Sauliitee
Kā jau te rakstīja - to var darīt tikai ar ārsta ziņu, jo zarnas var iztīrīties arī mazulim un tas var bēbim beigties diezgan bēdīgi.

kas tie par apšaubāmiem ārstiem kas izraksta rīcineļļas kokteili tā vietā lai noteiktu ierosināšanas datumu slimnīcā mediķu uzraudzībā? tas taču ir riskants pasākums gan māmiņai gan mazulim

tikko ieraudzīju, ka tēmas autore ir tā pati, kas blakussadaļā identisku tēmu uztaisījusi. vai tad nebija vakardien jau ķeizaram jābūt?

SugarRush

Chamois
Tas risks ir ļoti pārspīlēts. Par mazuli, kas peld zaļajos ūdeņos. Ārste ļoti forša un kompetenta. Visu izrunājām. Zaļie ūdeņi biežāk ir tāpēc, ka mazie ir pārnēsāti, jo tieši šajos gadījumos kokteili dzer.. nevis tapē, ka iedzer.

Katrā ziņā mana pieredze ar trīsreizēju dzeršanu un pēc tam došanos uz jau iepriekš noteiktu ierosināšanu rāda, ka tikai manas zarnas no tā dabūja ciest. Ūdeņi bija smuki, gaiši. Mazais piedzima vesels kā rutks.

Sauliitee

nepalīdzēja.

Uz zarnām rīcineļļa iedarbojas tad, ja organisms nav vēl gatavs dzemdībām. tā man vecmāte teica. manā gadījumā tikai dzemdes kontrakcijas izraisīja, jo ūdeņi jau pilēja.

Papildināts 24.03.2019 10:07:

es dzēru pliku rīcineļļu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388259