Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārcelšanās uz vāciju ar bērniem

Ina2510

Sveiki. Mans civilvīrs, kurš nav bērnu īstais tēvs, jau gadu dzīvo un strādā Vācijā. Jūnijā ar bērniem arī ir plāns pārcelties uz turieni. Kā notiek dokumentu kārtošana bērniem priekš pabalstiem, skolām utt. Neesam oficiāli precējušies, bet to darīsim pirms mēs ar bērniem dosimies uz turieni. Vai es vispār varu pieteikties bērna naudai? Jo visur, kur esmu lasījusi, ir nepieciešama darba vieta apmēram 6 mēnešus. Būtu ļoti jauki, ja kāds varētu palīdzēt ar padomu. Paldies jau iepriekš.

Cucamonga

Nu pirmais par ko būtu jāsāk domāt-vai bērnu Tev piekritis, ka Tu izved bērnus no Latvijas. Un tad viss pārējais.

Par tiem pabalstiem-man jau šķiet, ka tie sākumā jānopelna un tad uz tiem var pretendēt. Un pretendēt var tad, ja esi bērnu vecāks (māte vai tēvs). Lai izlabo mani “vācietes”.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

lindabitena

Ina2510
Nu sakuma ir jaatbrauc uz Vaciju. Jalauza galva kà un kur bernus nokartot skolas, darzinos. Sameklet darbu un tikai tad domat par berni naudu un cietàm naudàm. Te ir jàstràdà algotu darbu un jamaksà nodokli, lai varetu sanemt berni naudu. Bernu naudu var pieprasit tikai bernu vecaki. Ja tavs civilvirs butu tieigs apgadnieks( pec dokumentiem), tad vins varetu pieprasit.

Krista Bella un Miks un Šarlote un Violeta

Sixpārnis

Neprecētai draudzenei, ja pati nestrādās, nebūs arī veselības apdrošināšanas ne pašai, ne bērniem.

Ja nu doma, ka draugs pelna pietiekami un draudzene var nestrādāt.

Papildināts 17.03.2019 20:05:

Bet varbūt civilvīrs ir precēts? Tik tad virs ir virs.

Nu nāks autore un pati lai precizē.

Pagaidām vēl neesam oficiāli precējušies. Bet kā minēju iepriekš, to darīsim pirms mēs ar bērniem dosimies uz Vāciju. Tad, kad būsim oficiāli precējušies, tad viņa apdrošināšana darbosies arī uz mums?

lindabitena

Ina2510
Tad darbosies, bet pirms tam tā būs jāpiesaka pašà apdrošinàšaná, automàtiski te nekas nenotiek.

Krista Bella un Miks un Šarlote un Violeta

Cucamonga

Ina2510
Bērnu tēvs piekrīt, ka VIŅA bērni tiek izvesti uz citu valsti? Tava laulība te maznozīmīga.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Sixpārnis

Cucamonga
uzdod norm\alu jautājumu = Bērnu tēvs piekrīt, ka VIŅA bērni tiek izvesti uz citu valsti?

To būtu gan svarīgi nokārtot pirms braukšanas. Ka nesanāk nepatikšanas ar Jugendamt. Un tad nevienu vairs neinteresēs, kas tur jūsu starpā noticis.

Ja problēmas ar bērnu tēvu, var griezties pēc konsultācijas BT.

Bērnu tēvs piekrīt. Tur viss ir nokārtots.

Rozete

Fb ir vairākas grupas ar latviešiem Vācijā, tajās regulāri tiek cilāta pabalstu tēma. Vēl ir arī „...māmiņas Vācija”, tur arī samērā bieži tiek prasīts par bērnu naudām, kuros datumos kuram nauda tiek pārskaitīta utt. Nevajadzētu jums būt problēmām ar bērnu naudām, ja būsiet precējušies un bērni dzīvos Vācijā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388271