Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Beigu sākums...

Mazzinais

Tāda sajūta ka viss iet šķērsām.

Ar draugu esam kopā 2 ar pus gadus, kopīgu bērnu nav bet ir mana meita, apstākļu spiesti vai arī pietiekami negribam būt kopā ikdienā, mums ir brīvdienu attiecības - tās pavadām pie viņa.

Bet nupat jau ir tā ka man viss apnicis, kaitinā, liekas ka labāk iet katram savu ceļu. Draugs dzīvo laukos ar vecmammu (jo kādam viņa jāpieskata), katras brīvdienas pie viņa braucam mēs (ap 120km viens gals) un tā jau visu šo laiku - piektdien aizbraucam, vakars mums, tad čalis sestdienā ceļas un ir visādi darbi, kas jāpadara (malka ziemai mežā jāzāģē, remonts auto, garāžas labiekārtošana, zemes darbi vasarā utt utt) laiks mums un mūsu attiecībām ir pa vakariem bet mēs neesam divatā, apkārt vienmēr ir kāds (viņa mamma, kas atbrauc pa brīvdienām, brāļa meita, mana meita vēl kādi radinieki kam patīk atbraukt ciemos), vienmēr kad ierosinu padarīt mums ko divatā, trijatā-aizbraukt kaut kur, pastaigāties - tas beidzas ar "esmu noguris, ir vēls, citreiz, izdomāsim" , ierosinu - braucam pie manis, padarām tur ko kopā ir atruna par to ka mājās daudz darbu.

Bija doma meklēt darbu tajā apkārtnē bet tagad saprotu ka negribu, vairs pat nezinu vai vēlos būt kopā--bail pašai sev tā atzīt bet nupat jau šķiet ka tas labākais risinājums nekā visu laiku kašķēties, gaidīt labākus laikus.

Ar manu meitu arī pēdējā laikā rejas (abi divi) - tad viens ne tā pateica, otrs ne tā paskatījās, un pieaudzis vīrietis domā ka maza meitene (8 gadi) cenšas speciāli nokaitināt... Šis mani kaitina visvairāk - gribētos lai abiem ir labas attiecības, lai ir draugi lai var aprunāties tad kad ar mani nevar bet nupat jau šķiet ka meita baidās, negrib sarunāties ar viņu jo izvairās no viņa...

Tāda sajūta ka mani vajag seksam vakarā pirms gulētiešanas nevis tālākai ģimenes veidošanai, ērti iekārtojies - draudzene atbrauc, paucinās un svētdienā brauc mājās...

No vienas puses ir viņa "tu man esi svarīgākā, negribu ka brauc prom" bet no otras puses kad esmu pie viņa, redzu viņu ēdienreizēs, no rīta pamostoties un vakaros pirms gulētiešanas.

Es saprotu ka ja jau esmu aizdomājusies līdz beigu sākumam tad tā arī droši vien notiks..

Bet varbūt tomēr ir kāds risinājums (stipri, diemžēl apšaubu)?

Piedotiet ka tik gari sanāca tāds mans dvēseles kliedziens..

meklēt darbu tajā apkārtnē

Jautājums vai tur vispār var dabūt atbilstošu darbu. Un vai vēlies dzīvot mājā ar daudz radiniekiem apkārt.

Mazzinais
Kädreiz studiju gados bija lídzígas attiecíbas. Nu nav tas nopietni. Labãk klausi savu zemapziňu, kurã tev jau saka pärtraukt šís attiecíbas. Un, ja vél nesatiek ar bërnu, tad vispär nav ko tur púléties un pievilkt šädas attiecíbas.

Vírietis neko nemainís, un viňam tevi ikdienä nemaz nevajag lídzäs.

Búsi brívã sieviete - gan iziešana un izklaides bús biežäk, gan arí sekss bús biežäk

Eh, dzirdēti arī man tādi vārdi- tu man esi svarīgākā, skaistākā, mīļākā utt.tik krietni daudz gadu- bet galā sanāk tie bijuši tikai vārdi, jo viņš atstāja mani, neko nepaskaidrojot.

Varbūt mēģini izrunāties, paskaidro savas izjūtas un domas par notiekošo. Svarīgi ir likt zināt, kā tu jūties. Ja puisim būsi svarīga, viņš noteikti ieklausīsies Tevī.

Jäskatäs uz vírieša darbiem, nevis värdiem! Värdi mums visiem par velti doti, bet rícíba łauj izvërtët, käda ir patiesä attieksme, ieintetesëtíba un vispär sievietes vërtíba vírieša acís.

Es neko pozitíva neredzu tëmas autores stästä. Attiecíbas veido 2 cilvéki, bet te tikai tëmas autore ir ieinteresëta tikties un doties pie vírieša nedëłu pëc nedëłas.

mellene88

cik noprotams vīrietim ir pienākumi un atbildība. nu nebūs tā,ka viņš tagad uzraus asti gaisā un kkur nesīsies atpūsties.

Autorei pašai jaizlemj,kāpēc ir tā,ka vēl aizvien braukā ciemos nevis ir vislaik kopā ar viņu. Ja būtu kopēja ikdiena ,tad nebūtu šitā :par maz laika mums abiem...Tad varetu saplanot un samenedžēt. Bet ,ja autore tāda pilsētas caca,kurai liekas,ka brīvdienas laukos ir brīvdienas ,kurās nekas vairs nav jādara,tad viņa vienk ir galīgi neinformēta un neienteresēta.

tas ka kašķi meitai ar draugu,tas arī normāli pie šādas situācijas.Domā meitai patīk tāda valkašanās .Kā viņa tur jūtas? ne īsti savējā, ne sveša. ne īsti mājās ne īsti ciemos...

Tu esi sieviete, tu arī risini situāciju, sāc sarunu(bet vai tad esi gatava dzīvot laukos un palīdzēt saimniecībā?)... cik noprotu, nekādu baigo jūtu nav ...aaa kas tad ir??

Верный путь к стрессу - это быть здесь, но хотеть быть там, в призрачном будущем.

Man diemžēl izskatās, ka vīrietis vienkārši ir labi iekārtojies. Nevar diviem cilvēkiem ar patiesi nopietniem nolūkiem būt divarpus gadu garumā brīvdienu attiecības. Džekam vnk forši, ka var dzīvot savu dzīvi un mīļākā vēl pati pie viņa atbrauc, nodara lietas un tad aiztinas. Tieši tik triviāli ir iekārtotas vīrieša smadzenes. Tādam nav vērts tērēt laiku. Ja būtu kas nopietns, tu jau sen būtu uzaicināta tur dzīvot.

Var pielāgoties, attaisnot cilvēku, paciest apstākļus, ja ir liela mīlestībā, ja ir atdeve, bet ja jau bērnam brūk virsū...nu nē, tas nekam neder, meita svarīgāka

beigu sākums, jā

Papildināts 19.03.2019 07:42:

kāpēc vecmāmiņu nepieskata viņas meita t.i.puiša māte? nekas tur nebūs jums, ja ģimenē nav ieinteresēti lai dēls privāto dzīvi sakārto.

jūsu vecums? esiet gatavas uz tiem laukiem pārcelties pavisam? ko tur darīs tavs bērns

vecmammu (jo kādam viņa jāpieskata), ..

a ko vecās mammas bērni, kuriem fakstiki būtu jāpieskata sava māte? tādi vienaldzīgi izsktās pret savu māti, un vēl vienaldzīgāki pret savu dēlu....

risinājums ir - pāņem ragaviņas un vecomammu uz mežu, ka to netieši dara viņas bērni... žēl ka veci cilvēki neprotas laicīgi aiziet, lai nekļūtu par nastu saviem bērniem un kur nu vēl mazbērniem...

vēl var kādu piemitināt, nedaudz jestrāku, kas spētu aprūpes iletas uzņemties..

pasnionāts... tikai kādu tur aprūpe, ja tas ir Valsts?...

ps. radinieku uzturēšana var būt iemesls pat ilgu gadu stibilu attiecibu partrauksānai.. ģimenē ienāk upurēšanās citu vārdā, kas, visbiežāk, ne pie ka laba nenoved - tiek pie spēku izsīkuma un depresijas...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388351