Asperger

Oakes

Slēdza Oakes.

Sveikas!

Vai kādai ir partneris/vīrs ar Aspergera sindromu? Kā jūs ar to sadzīvojat? Manā gadījumā diagnozi esmu uzstādījusi pati, bet sakrīt ļoti daudzas pazīmes un esmu diezgan droša, ka nekļūdos.

Man ir paziña

Oakes
kā tad noprecēji tādu?

Izklausās forši, cilvēks tātad ļoti spējīgs, jeb tie ir stereotipi,ka ar A.sindromu var galvā garas skaitļu virknes risināt, iegaumēt visādas lietas, utt.? Par tēmu man ko teikt nav, diemžēl personīgi nepazīstu cilvēkus ar šo sindromu.

Un kādu diagnozi vīrs TEV ir uzstādījis?

galaktika
Es ļoti labi apzinos, kā izklausās tas ko rakstu par diagnozi un jau paredzēju arī tādus komentārus. Paldies par viedokli. Pietiekoši ilgi ar viņu esmu kopā, lai būtu 90% pārliecināta.

Papildināts 20.03.2019 00:54:

Ceturtdiena

ar A.sindromu var galvā garas skaitļu virknes risināt, iegaumēt visādas lietas, utt.?

Ciparus un vispār daudz ko atceras ļoti labi. Tomēr šajā gadījumā es domāju visas pārējās lietas, kas saistītas ar komunikāciju ģimenē un sabiedrībā.

Oakes

varbūt var ar viņu komunicēt vairāk rakstiski, kādā čata aplikācijā? Ja tiešam viņš nav spēcīgs mutiskā komunikācijā un visas lietas ar neverbālo signālu nesapratni.

Mezameita2

Mans bijušais šo diagnozi pats sev uzstādīja.. un vispār atbilst... kopā 10+ gadu, līdz aizgāju. Vairāki iemesli, kāpēc tā komunikācija neveidojās...

Papildināts 20.03.2019 02:11:

Un jā, atmiņa lieliska... var, piem., paturēt prātā sarunu vārds vārdā, kas notikusi pirms 5 un vairāk gadiem... kamēr pārējie vispār neatceras, ka tāda notikusi...

MelnaKafija

"Manā gadījumā diagnozi esmu uzstādījusi pati"

Koa?!

Papildināts 20.03.2019 07:44:

"Pietiekoši ilgi ar viņu esmu kopā, lai būtu 90% pārliecināta"

Tu vari ar vinu but kopa kops bernibas, bet tu neesi arsts. Nespeju sadu sievieti uztverr nopietni.

Tu šo forumu uztver nopietni?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18388385