Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai jūs brauktu prom?

Finna

Pie šādiem nosacījumiem: Ap 40, labākie draugi LV, darbs LV ar vidējo Latvijas statisko algu, īrēta dzīves vieta, bet nav izveidota sava ģimene, nav bērnu, nav sievetes laime parastā.

Tur (tepat Eiropā) - nav darba, jāmeklē uz vietas, draugu nav, bet ir pie kā aizbraukt. Dzīvesvieta, vismaz sākumā, ir nodrošinata. Valoda - pamatzināšanas.

Kādēļ tādas domas - 40it gadnieces krīze, laikam. Acīmredzot, šeit nav lemts izveidot ģimeni. Varbūt ir citur. Cik nav dzirdēti tādi stāsti. Jo šeit prieku vairs nekas nesniedz. Pat esošie hobiji. Un ar draugiem jau ģimeni neizveidosi. Bet bail iebraukt vēl lielākās auzās. Kaut gan, varbūt labāk nožēlot to kas izdarīts un pamēģināts nevis visu dzīvi nožēlot to, kas nav izdarīts?

Domāts un apdomāts jau tas tiek kādu pusgadu. Ir dienas, kad gribas sakravāt čemodānus un braukt prom, ir dienas, kad liekas, ka nemaz nav tik slikti,

Protams ka brauktu. Sen jau būtu aizbraukusi, nevis četrdesmit gaidījusi. Tā ka droši uz priekšu, neredzu nevienu mīnusu idejai.

P.s. laimīgā, ka vari ņemt un doties, kur gribi! Lai viss izdodas.

Man šķiet, ka tur cilvēki atvērtāki, ne tik stereotipu un kompleksu pārņemti. Tādēļ vieglāk iepazīties, nodibināt attiecības. Es mēģinātu.

Nu 40 gadu krīze jau ir tas pagrieziena punkts, kad saproti, ka atlikušais dzīves ilgums pārskatāms un limitēts, un šādi rutinēti un ne tik piepildīti to vairs pavadīt negribas.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Katram savs

Nav jau ko zaudēt. Un vienmēr var atgriezties un turpināt īrēt dzīvesvietu.

solar wind

Tur (tepat Eiropā) - nav darba, jāmeklē uz vietas

Nekādā gadījumā. Personīgi brauktu tikai ar darba līgumu kabatā. Pārējais - dzīvesvieta, draugi utt ir laika jautājums.

Domāts un apdomāts jau tas tiek kādu pusgadu

Vajadzēja jau arī šo pusgadu intensīvi valodu mācīties, ne?

Cucamonga

Brauktu. Nedomājot. Bet man ir valsts, kurā sevi saskatu un jūtos komfortabli.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Finna
Ar latviešu vīrieti pajuka viss? Vai es ko jaucu?

Finna

Man saja gadijuma butu svarigi 2 jautajumi:

1. Kas tas par darbu, ko taisies pamest. Ja tads, ko pec tam var atkal viegli dabut, tad ok (piemeram, kasiere vai pardeveja veikala).

2. Kadu darbu tur esi gatava stradat. Ja jebkadu, tad ok.

Ja šie abi izpildas, es noteikti pameginatu, jo ja neizdodas, vienmer var atgriezties un dabut tamlidzigu darbu, kas tagad.

Ceturtdiena
Neesmu jau visu laiku viena bijusi. Laikam, bija cerība tepat visu sakārtot, jo patīk šeit. Bet neesmu arī galīgi pret aizbraukšanu. Vienkārši jāmēģina pārkārtot savi sapņi.

solar wind
Vajadzēja jau arī šo pusgadu intensīvi valodu mācīties, ne?

Vajadzēja. Bet nav tā, ka neko nesaprotu un nevaru pateikt. Sarunvalodas līmenis parastais. Komunicējot ar tās valsts cilvekiem saka, ka man vienkārši prakse vajadzīga, jo ikdienā nepielietoju šo valodu.

Cucamonga

Man konkrētā valsts patīk. Varbūt ne gluži tas reģions uz kuru šobrīd ir iespēja braukt. Bet nākotnē, iespējams, arī pārcelties uz reģionu, kas ir tuvāks manai sirdij.

Katram savs

Tas gan. Tik negribas atgriezties kā nopērtam sunim

Finna

Un vēl - ja gadijuma tur sastapsi savu otro pusiti (kas ir viens no iemesliem, kadel velies braukt), vai busi gatava taja valsti/pilseta ari palikt? Vai spej dzivot svesa zeme.. citi spej, citi ne.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388397