Strupceļš

TheLark

Slēdza TheLark: "Paldies par padomiem un viedokļiem!".

Labdien visiem! Nāku pēc padoma un skata no malas. Jau labu laiku jūtu, ka mana laulība nav īsti izdevusies - nemeklēšu tagad vainīgos, bet nu nav īsti tā, kā, manuprāt, vajadzētu būt. Vīrs ir gudrs un izglītots, bet viņam nepadodas sadzīve, ja tā var teikt..Grūti vienoties par elementārām lietām, finansiāli gan piedalās, bet jūtu, ka nav īsti apjausmas, cik kas maksā. Mājas darbos un bernkopībā nepiedalās, visu laiku ir darbā, arī brīvdienās. Sajūta, ka dzīvo savu dzīvi, piesedzoties ar naudas pelnīšanas karogu, jo tur ārā ir vieglāk un interesantāk. Nezinu, ko iesākt. Strādājam abi, bet bērnu slimošanas, slimības lapas, aukļu menedzesana tikai uz mani.Ir runāts, vienmēr atbilde, ka viņam taču jāstrādā un viņa darbs ir svarīgāks. Ir visādi meģināts vienoties, bet nekas nemainās. Ir sajūta, ka esam iebraukuši strupceļā. Vienmēr esmu domājusi, ka man būs viens vīrs, viena ģimene, ka bērni augs ar mammu un tēti, ka visas problēmas divi domājoši cilvēki var atrisināt. Bet tagad es vairs tik droša neesmu. Savos 40 saprotu, ka cilvēki nemainās. Jautāsiet, vai tad uzreiz to neredzēju. Nē, neredzēju, pirms bērniem un sadzīves jau to neredz.. Var jau tā vilkt vēl ilgi- neskandalējam, nedzerstamies, bet sajūta kā aukstajā karā brīžiem. Sāk likties, vienai būtu varbūt par savā ziņā vieglāk..

magoņmaizīte Berta

sāk likties, vienai būtu varbūt par savā ziņā vieglāk..

Noteikti, tieši tad vīrs uzreiz nāks menedžēt gan aukles, gan sadzīvi

viktorija09

Strādājam abi, bet bērnu slimošanas, slimības lapas, aukļu menedzesana tikai uz mani.Ir runāts, vienmēr atbilde, ka viņam taču jāstrādā un viņa darbs ir svarīgāks

Laikam šeit būtu svarīgi, cik viņš un cik tu pelni, kā arī ieņemamie amati...t

magoņmaizīte Berta
Nu nesāks, protams. Bet vismaz nebūs sajūta, ka pie dzīva vīra nav nekāda atbalsta un viņam vēl nepatīk šis un nepatīk tas..

Papildināts 20.03.2019 11:38:

viktorija09
Pelnam līdzīgi, viņam ir grūtāk nebūt darbā, bet tas nav neiespējami. Mans darba devējs arī nav sajūsmā, ka mūžīgi neesmu.

Papildināts 20.03.2019 11:43:

Tā lielākā sāpe jau laikam par to, ka visa sadzīve ir uz maniem pleciem, bet es neesmu mājsaimniece, mans darbs prasa koncentrēšanos, pieslēgšanos. Viņam klišejiski skiet, ka nogurst tikai viņš. Var runāt vai nerunāt - nekas nemainās.

Bēnu slimošanas to var saprast, bet sadzīve. Ko ietver sadzīve tik briesmīgu? 10 govis jau nav ar rokām jāslauc. Nevari viena uz veikalu aiziet un vešu veļenē iemest? Ar maziem bērniem nekāda perfekta māja nav iespējama. Ar to vnk uz kādiem gadiem jāsamierinās. Kad izaugs varēsi pucēt katru vāzīti.

Cik veci ir bērni? Vilkt nāksies tik un tā, kamēr būs paaugušies, ir vīrs blakus vai nav. Tagad varbūt ir tās dusmas vai spīts, sak, ak tu šitā, nu tad es tev tā. Esat runājuši par to, kādas lomas jums ir attiecībās? Izskatās, ka vīrietis sevi noreducējis līdz naudas pelnītāja lomai. Jābūt kādam iemeslam, kāpēc viņš slēpjas darbā, ja nav darbaholiķis.

Терпение и труд-все перетрут.

TheLark
Ai, besī šitie, kas vienmēr strādā un nogurst vairāk par visiem pārējiem. Parasti ir dikti pārņemti ar savu svarīgumu. Iesaku Tev izveikt eksperimentu un ar bērniem kādu laiku pārvākties padzīvot kur citur. Jo, ja Tu jau esi runājusi, un tas nekādu rezultātu nav devis, tad nav jēgas turpināt runāt.

Papildināts 20.03.2019 12:03:

Dryzer
zskatās, ka vīrietis sevi noreducējis līdz naudas pelnītāja lomai. Jābūt kādam iemeslam, kāpēc viņš slēpjas darbā, ja nav darbaholiķis.
Nu kā, lai nav jāpieslēdzas visām iepriekš uzskaitītjaām prblēmām. Un neizklausās, ka viņš sevi uzsaktītu par "noreducētu", tieši pretēji.

TheLark
Ļoti labi Tevi saprotu un ilgu laiku domāju tieši kā Tu, ka vienai labāk jo ... Bet vismaz nebūs sajūta, ka pie dzīva vīra nav nekāda atbalsta

Sajūta, ka dzīvo savu dzīvi, piesedzoties ar naudas pelnīšanas karogu, jo tur ārā ir vieglāk un interesantāk.
ar ši sajūta man ļoti pazīstama un tieši par šo ar vīru runāju. Domāju,ka svarigi ir saprast vai tiešam vīrs strādā tik daudz cik strādā vai aizsedzas ar darbu un naudas pelnīšanu.

Papildināts 20.03.2019 12:09:

Jā, jo ir cilvēki darbaholiķi un tā ir sava veida atkarība manā gadījumā tā nav, tāpēc radām risinājumu, lai ar metodes no manas puses bij diez gan drastiskas ar padzīvošanu atsevišķi un saprašanu no vīra puses,ka mēs t.i. es un bērni ir svarīgi un viņš grib mainīties,lai būtu kopā.

Conejito

Kāds vīrietim ir bijis ģimenes modelis bērnībā? Vai viņa tēvs iesaistījās šajās lietās?

Mandomāt, ka ģimenē jāiegulda katram pēc spējām un iespējām. Ja sieva nestrādā vai strādā mazāku slodzi, maz atalgotā darbā, tad loģiski, ka lielākā daļa ikdienas rūpju uz viņu. Bet, ja abi strādā vienādu slodzi un līdzīgi atalgotos darbos, tad būtu godīgi arī darbus dalīt uz pusēm.

Vai vīram nepalīdzētu tas, ka tu viņam, piemēram, izsniegtu detalizētu savu nedēļas grafiku? Tikos un tikos piecēlos, sagatavoju brokastis, satiasīju bērnus uz skolu/dārziņu, tikos bija darbā sapulce, pēc tam tikšanās ar klientu, tad strādāju līdz tikiem, tad braucu pakaļ bērniem, saliku veļu, pagatavoju vakariņas, izņēmu veļu, nomazgāju to un to... Un visu ar laikiem, cik tas aizņēma. Apakšā svītra ar laiku stundās minūtēs, kas paliek tev pašai, atpūtai. Un lai vīrs uztaisa tādu pašu par sevi.

Bieži vien vīri nemaz nesaprot, cik laika tu kam patērē un domā, ka tu jau palielam neko nedari.

Kukazhaa

Ja jau abi tik labi pelnat un daudz straadaajat:

.. kur probleema aukle+ maajaazis 1x nedeeljaa, kas visu izpucee? 90% probleemu un neapmierinaatiibas iemeslu atkriit.

Vari sastaadiit grafiku, lo kursh sadziiver dara, miskasti nes, beernus ved un iepeerkas, vakarinjas taisa.

Papildināts 20.03.2019 12:19:

Varbuut tas biirs i nemaz nezin ko vinjam dariit ko aitore visu izdara? Varbiut vinjam truukst paarskats kas vispaar jsadara, lo kursh vareetu dariit...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18388403