Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēdera spiešana pēc dzemdībām

bitite_13

Sveikas meitenes! Man jautājums tajām meitenēm, kuras jau gājušas cauri dzemdību procesam.. Man drizumā paredzētas otras dzemdības! Viss ir ok, baiļu it kā nav, jūtos pārliecināta, ka viss būs ok! Bet... atceros, ka uzreiz pēc pirmajām dzemdībām vecmāte ļoti stipri spieda vēderu! Likās, ka viņa ar savu kulaku manu vēderu pie mugurkaula piespeida Tas bija ļoooti sāpīgi.. šis gan mani biedē! Gribēju zināt, vai visām tā darīja, vai biju kāds īpašs gadījums.. un varbūt kāda zin pateikt, kāpēc tā dara?! pirmās dzemdības bija pirms 7 gadiem!

Man pēc dzemdībām arī spieda. Ja pareizi saprotu,to darīja, lai ātrāk sarautos,iztīrīts. Jo atceros,ka vecmāte teica,ka dīvaini vēders izskatās un tad uzspieda.

Linciic

Pirmajās atminos, ka tā kā izčamdīja no ārpuses. Forši nebija, bet nekas traki nesāpīgs arī nebija. Otrajās pat neatminos, ka tā darīja.

Papildināts 20.03.2019 22:10:

* traki sāpīgs nebija

Lzjaunaka

Spieda. Sapratu, ka tas tāpēc, lai redz, vai tīrās ārā. Vecmāte pirms tam brīdināja, ka būs nepatīkami un atvainojās, ka tā jādara bet gribot būt droša, ka viss labi.

Plekste

Pirmajās 2 dzemdībās, kas bija Jūrmalas slimnīcā, paspaidīja, bet neko īpaši. Trešajās dzemdībās Rdzn nenormāli spieda un nenormāli sāpēja.

pavasaris:)

Paspaida, lai redzētu, ka dzemde saraujas atbilstoši. Par stipro spiešanu nemāku komentēt, neko tādu neatceros.

Ugnii

Man arī Stradiņos paspaidīja, viss tā kā raksta Lzjaunaka. Vispār manā dzemdību pieredzē nav bijis tīši ļauns personāls, bet pārsvarā ārsti izvēlas sev ērtāko risinājumu, kas nereti nav labākais pacientam. Ja kaut kas neliekas kārtībā, vajag sākumā pieklājīgi pajautāt iemeslus un, ja joprojām jums situācija nav pieņemama, stingri izteikt iebildumus.

Papildināts 21.03.2019 00:10:

Parasti, tad viņi piekāpjas. Tāpēc arī ir ļoti svarīgi, lai līdzās ir uzticams cilvēks (vīrs vai kāds cits), kas dos drošā pleca sajūtu un palīdzēs aizstāvēt tiesības uz labsajūtu un individuāliem risinājumiem.

picka

Rīgas Dzemdību namā spieda gan pēc pirmajām dzemdībām 2015. gadā, gan pēc otrajām - 2018. gadā. Bija sāpīgi, bet ne tā, ka likās, ka līdz mugurkaulam. Atvainojās arī un izskaidroja, ka palīdz atdalīties placentai un parliecinās, vai vispār attīrīšanās notiks normāli.

Man ari spieda rdzn. Bija super nepatīkami un sāpīgi, bet tā kā to darīja vairākas vecmātes (personāls mainījās), tad sapratu, ka tas ir nepieciešams un cietu..

Dzemdēju ārpus Latvijas. Bišķiņ kaut ko paspaidīja gan, taču lāga neatceros, jo biju pārāk aizņemta ar mazuli. Katrā ziņā, nekas sāpīgs un nekas pamanāms. Bet es pat nepamanīju, kurā brīdī mani sašuva.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388431