Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēdera spiešana pēc dzemdībām

bitite_13

Man otrajās dzemdībās bija stipra asiņošana. tad nu pēc placentas izspiešanas vecmāte un daktere ņēmās masēt no ārpuses dzemdi- ar pirkstiem spieda vēderā. Sāpēja vairāk kā dzemdības, bet paciest nācās, noasiņot arī negribējās. To dara, lai dzemde ātrāk saraujās.

Kasturdzivo

Kamēr mazulis tika ģērbts, tikmēr spaidīja vāderu. Jutu kā no manis iztek asinis un uzreiz izslīdēja arī placenta. Sāpīgi nebij, bet nepatīkami gan. Vairāk nepatika tieši tās ikdienas spaidīšanas ārsta apgaitas laikā jau nākamā dienā un pēc tam. Bet nu neko, ja tā vajag, tad jāpacieš.

Es gaidu savu 4.mazuli man ne viens uz galda neko nespieda,uzņemot pie trešam dzemdībām,palīdzēja placentai ,,piedzimt". Tas bija 10 gadus atpakaļ un dzemdēju Kuldīgā.

spieda, jo man neatdalījās augļa apvalki, nekas īpašs.

Greyish

Varbūt spieda, varbūt nē. Ja spieda, tad neatceros vai nepamanīju, jo dikti štruntīgi jutos un samaņu zaudēju.

Tipse

Dzemdēju RDzN, pirmajā reizē neatceros, ja spieda, tad bija viegla roka. Otrajā spaidīja ļoooti nepatīkami, neteiktu, ka nereāli sāpīgi, bet sajūta tāda it kā to darītu rupji. Pēc tam ar nepatīku uztvēru arī visas turpmākās apskates.

spieda un palātā lika gulēt uz vēdera

Papildināts 22.03.2019 12:30:

pēc otrajām vairāk sāp atsāpes

didiii

Abas reizes spaidiija, diezgan sāpīgi bija, bet tas, lai ātrāk iztiiraas tur viss

Hiacintte

Placenta un viss pārējais ir jādabon ārā, lai nekas nepaliek un neveidojas infekcija. Tas ir săpīgi, bet 1min var paciest.

queque

Nespaidīja neko, vienīgā sāpīgā procedūra pēc dzemdībām bija šūšana.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388431