Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēdera spiešana pēc dzemdībām

bitite_13

eli25

Spaida, lai pārliecinātos, ka dzemde savilkusies un tajā nekrājas asinis.

Ja asins sakrājušās , tad tās izspaida ārā. Nepatīkami tas ir, protams, bet labāk tā, nekā noasiņot.

Meitenee

Vidzemes slimnīcā 2016.gadā arī spieda uz vēderu, lai ātrāk savelkas, bet to vēl varēja paciest. Izrakstīšanas dienā pirms mājās laišanas bij usg vai viss iztīrijies, maza daļa placentas bija palikusi, kad daktere pati ar roku tīrija, lūk tās gan bija tīrākās mokas..

Meitenee
Ummm, tādas lietas parasti dara zem anestēzijas. Brīnos, ka piekriti tam.

Meitenee

Ilze_V man tāds variants nemaz netika piedāvāts un tajā mirklī par tādu nemaz neiedomājos, bet kopš tās reizes pat psiholoģiski grūti pie ginekologa uz ik gada apskati aiziet..

Melora

nekas spaidīts netika, varbūt dabīgi viss raiti norisinajās, trešajā reizē dabūju oksitocīnu dibenā, lai labāk saraujas dzemde [iepriekš arī tas nebija]

P.S. arī pēcdzemdību apskatēs ne reizi neviens gar mani negrābstījās un vēderu nespaidīja

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Smurfette

Lasu un nevaru atcerēties, ka man būtu vēders spaidīts. Kad izspiedu bērnu, man sāpes nepazuda, bet bija ļoti stipras, pēc laika vecmātei teicu, ka ļoti sāp, tad piedzemdēju placentu un viss pārgāja. Teica tikai, lai guļu uz vēdera palātā.

Tulpiite

Ja. Mani spieda ta, ka likas ka paliksu par pankuku. Loti drausmigi spieda... Jo bija traka asinosana. Draudeja ar tirisanu. Bet tas drausmas spaidisanas rezultata ari izspieda atlikuso placentas kunkuli, pec ka asinosana apstajas. Pec tam guleju ar smilsu maisu uz vedera.

2018g trešais ķeizars, spaidīja ļoooti nepatīkami un sāpīgi. Ieķēros dr rokās un kliedzu. Katrā ziņā, ķeizrs pret spaidīšanas manipulāciju tāds nieks vien bija.

Kaķenīte saka runčukam: "Spēlēsim paslēpes! Ja Tu mani atradīsi, es būšu Tava, ja nē, es būšu skapī!"))

Vēdera spiešana bija nieks, salīdzinoši ar to, ka placenta negribēja nākt ārā un tad, bez brīdinājuma, vecmāte iešāva roku iekšā un izvilka. Viss bija saplīsis vēl un sāpīgs.Brrrr. Tas bija pretīgi. Kad piedzemdēju, tad biju salasījusies, ka piedzemdēt placentu tas tāds nieks. Aha, kā tad!

Rokko
Vājprāts vispār. Daži mediķi ir kā miesnieki. Ka tik ātrāk priekš viņiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388431