Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēdera spiešana pēc dzemdībām

bitite_13

Gerdaa

Naglaarviitni
Tieši tā! Daudzām nesaraujas un slikti tīrās. Labāk lai lieku reizii paspaida, nekā pēc tam tīrīšana pilnā narkozē.

Papildināts 03.04.2019 09:01:

Ilze_V
Man tikpat mierīgi un maigi viss notika tepat Latvijā parastā slimnīcā bez līgumiem. Nu, nav šeit tik traki.

Ilze_V
Kas tas bija, ko es tikko izlasīju? Ja Jums nav ne mazākās nojēgas, kāpēc spaida vēderu pēc dzemdībām, tad varbūt vajag paklusēt. Pēc Jūsu loģikas - dakteriem vajadzēja mani atstāt noasiņot, neko nedarot. Dzemde pārstaipīta, jo liels bērns, nespēj sarauties, asinis gāžās ar strūklu. Da labi, lai tek, tas nekas, ka divi bērni bez mātes paliktu, bet vismaz dakteri mežoņi nebūtu.

Gerdaa

Faria
Tagad ir apsēstība uz visu dabīgo, līdz ar to ārsti ir muļķi, ļaunuma iemiesojums.

Ļoti skumji lasīt, ka arvien vairāk mēģina popularizēt mājdzemdības, nepotēšanu, mājmācību un tamlīdzīgas lietas. Katrs dara kā vēlas, bet pēdējā laikā šitais diezgan agresīvi jūtams. Interesanti, vai tās sievietes ir izlasījušas arī kādu medicīnas literatūru vai tikai dūlu un blogeru pasaciņas?

Gerdaa
Precīzi! Tagad katra otrā ir gudrāka pa ārstu! Tieši pēdējā laikā sāku lasīt pašmāju blogeres. Tik tiešām rodas priekšstats, ka kāda sekta izveidojusies

Faria un citas dusmīgās meitenes
Vai pašas izlasījāt manu komentāru kārtīgi? Es teicu, ka vienmēr un visos gadījumos? Jūs gribat teikt, ka tīrīt placentu ar rokām bez anestēzijas, nepabrīdinot pat par to, kas tiks darīts, ir normāli civilizētā valstī? Vai spaidīt vēderu bez īpašas vajadzības, ja nav nekādu pazīmju, ka tas ir nepieciešams?

Ilze_V
Kā Tu raksti "sadisti" ir visur. Austrālijā ļoti bieži bērnus joprojām ar stangām velk ārā.

Un mēs nevaram spriest, vai kāda noteikta manipulācija kādā konkrētā gadījumā tiek veikta lieki vai ir nepieciešama.

pavasariss
Zinot, ka šeit veic milzīgu procentu lieku darbību (tāpati epizotomija vai tabletīšu došana,piemēram), tad diez vai arī citos gadījumos veiktās darbības visos gadījumos ir tik pamtotas.

Hiacintte

Naglaarviitni
Dr.Nagla, vai esi gatava riskēt un pārbaudīt, kas notiks, ja neizspaidīs un nepārliecināties.

Domāju, ka nevis daļai neko nedarīja, bet nedarīja tā, lai viņas to sajustu tā, ka iespiestos īpaši atmiņā. Pirmajā reizē man pašai tas bija sāpīgāk, otrajā vairs ne tik ļoti, atkarīgs arī no vecmātes rokas viegluma un vēl citiem faktoriem.

Ilze_V
Ak, Ilze.. beidz vispārināt un klāstīt, cik Nīderlandē superīgi, bet Latvijā miesnieki. Atsevišķi ārsti VISUR ir darvas piles mucā un priecājies, ka tev ir tikai pozitīva pieredze. Saki, vai tikko piedzemdējusī sieviete ir ar ārsta zināšanām, lai zinātu, cik ilgi un kādos apstākļos var gaidīt, kamēr piedzims placenta? Kurā brīdī sākas apdraudējums? Vienīgais, ko varu piekrist, ka visas tās manipulācijas (šūšana, placentas atdalīšana utt) nebūtu veicamas bez anestēzijas/narkozes.

Papildināts 03.04.2019 17:13:

Viens gan ir skaidrs, ja bērnam kaut kas notiktu dzemdībās un dzemdes darbība būtu vāja (tāpēc dod šīs tabletes u.c. stimulantus), tad vainīgi būtu ārsti un vecmātes, a naturāliste muterīte izbazūnētu pa visiem TV kanāliem, cik ārsti stulbi un neglāba viņu, nedarīja, kas bija jādara.

Ja kāda ir tik ļoti pret to visu, kāpēc dzemdējiet stacionārā? Tad dzemdējiet vienas pašas mājās, neviens jums neko nedos, neaizrādīs, nespaidīs un varbūt jums paveiksies un bērns izdzīvos.

Gerdaa

Hiacintte
Precīzi!

Naglaarviitni

Jo vairāk es zinu un redzu medicīnas virtuvi, jo mazāka uzticēšanās man ir ārstiem. Diemžēl. Bet tas ir mans viedoklis. Jūsējais ir jūsu darīšana.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388431