Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēdera spiešana pēc dzemdībām

bitite_13

Mazinjaaa

Naglaarviitni
Pilnīgi piekrītu, jo vairāk redzi un zini, kas patiesībā notiek, ko runā pēc tam un kā viss tiek darīts, uzticība ārstiem ļoti maza, bet tajā pašā laikā bez viņiem arī nevaram...

queque

Hiacintte
Acīmredzot esmu baigi riskējusi - neko man tur nespaidīja, jo nebija vajadzības pēc šādām procedūrām.

Un kas tas tāds?? Tad dzemdējiet vienas pašas mājās, neviens jums neko nedos, neaizrādīs, nespaidīs un varbūt jums paveiksies un bērns izdzīvos

Olive74

Paspieda, bet nebija tā, ka ļoti ļoti sāpētu. Pēc dzemdībām likās kā nieks.

Laine

Hiacintte
Ak, Ilze.. beidz vispārināt un klāstīt, cik Nīderlandē superīgi, bet Latvijā miesnieki.
Pēc statistikas Nīderlande ir valsts ar vienu no viszemākajām un Latvija ir valsts ar vienu no visaugstākajām neonatālajām un bērnu mirstībām ES.

adaata

Laine
Nu, nu..

https://www.ined.fr/en/everything_about_population/data/europe-developed-countries/birth-death-infant-mortality/

Nīderlande toch nav starp tām valstīm, kurās jaundzimušo mirstības rādītājs ir viszemākais.

Papildināts 24.07.2019 09:53:

Par tēmu - pēc abām dzemdībām spaidīja vēderu. Ko tad ārstam darīt - meklēt anesteziologu, patērēt laiku, lai tikai nesāpētu, tā vietā lai glābtu noasiņojošu pacienti?

Pēc dzemdībām Valmierā pirms izrakstīšanas arī ārste tīrīja bez atsāpināšanas - esot maz un nav jēga midzināt, lai paciešot. Nu - nepatīkami, bet tāda nieka pēc anestēziju taisīt un krūtsbarošanu čakarēt?

LeLampa

Cik atceros, man arī paspaidija vēderu, bet tas laikam nebija tik traki, jo nekādas sāpīgas atmiņas nesaglabajas. Un arī ar roku līda pēc placentas atliekām, pirms tam piedāvājot pilno anestēziju. Teicu, ka mēģināšu bez, kas arī izdevās, neko dikti sāpīgu nejutu. Visa beigās vecmāte nebeidza mani slavēt par izturību. Tas arī ārpus LV.

astrux2

Man bija ļoti vieglas,nesāpīgas dzemdības Rīgas dzemdību namā.Toties vēdera spaidīšanu atceros kā murgu- spaidīja ārsts( jauns džekiņš- ļoti iejūtīgs),sāpēja drausmīgi,krietni trakāk kā dzemdības.Otreiz spaidīja nākamā dienā palātā-tad jah bija paciešami,bet sāpīgi tāpat

queque

Varu papildināt atbildi - pēc trešajām dzemdībām paspaidīja, bet tas nebija nekas traks.

queque
Tev jau piedzima?

Papildināts 24.07.2019 23:13:

No savas puses varu teikt,ka pirmajās dzemdībās spaidīja. Oi kā bija sāpīgi,nepatīkami. Trakāk nekā izspiešanā. Tur ar ārstiem vēl pļāpāju,smejos. Otrajās- bik paspaidīja,bet nekas traks. Toties izspiešana šoreiz bija pa smago,bezmaz vai līdz samaņas zaudēšanai.

AsTheCopperStatue

Man ar paspieda, bet sāpes vispār nejutu.

Как медное изваянье

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388431