Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Valmieras dz. nodaļa.

Baibish

Ta kā gaidāms pirmais bērns ir neziņa par visu. Uh! gribētos uzzināt atsauksmes par Valmieras dz. nodaļu. kāda attieksme utt.!

pukite04

Baibish
Man viss patika. Dzemdeju 2018.gada augusta. Nemu ari gimenes istabinu, bet nu pieprasijums uz tam liels, nacas vienu dienu pagaidit, kamer tur tiksim. Vecmate Veronika pienema dzemdibas, loti patika.

bettye

Dzemdēju pašā gada nogalē. Nebija plānots doties uz Valmieru, tā kā viss sākās negaidīti, bet esmu pateicīga, ka tur nokļuvu. Sastapos ar divām vecmātēm - Ievu un Zandu. Pašā svarīgākajā brīdī biju kopā ar Zandu, kura man atstāja vislabāko iespaidu. Dzemdības nebija vieglas, bet personāls uzmundrina, palīdz, atbalsta. Patika, ka par visu mūs informēja - ko darīs, kāpēc utt. Ņēmām ğimenes palātu, kur uzreiz arī tikām. Pretēji viedoklim, ka bērnu ārste daudziem nepatīk, varu teikt to labāko. Jā, no sākuma jāpieslīpējas, bet mums viņa likās ļoti pretimnākoša. Kas nepatika - šuvi uzlikasliktip, pēcdzemdību aprūpe likās pavirša, ēdienkarte nav piemērota barojošai māmiņai.

Pavadīju tur ilgāku laiku nekā nepieciešams, arī kursos iepazinu lielu daļu personāla. Visi ir feini, izņemot vecmāti Vinetu - viņai būtu jāiziet ētikas kursi.

Bet tā mana pieredze ir laba un jau ilgojos tur atgriezties, hehe. Pirms tam dzirdēju šausmu stāstus, bet neko no tā nepieredzēju.

Man viss patika. Vecmāte Vineta Cekule. Vsp viss personāls super.

Meitenee

2013.gadā un 2016.gadā ar Vinetas Cekules palīdzību pasaulē nāca abi mani bērniņi Varu teikt tikai to LABĀKO par Vidzemes slimnīcu

Grd_Grd

2016. un 2018.gada pieredzes - viss patika, abās bija vecmāte Natālija, ņēmām ģimenes palātu. Telpas tīras, glītas. Personāls laipns, bet neuzbāžas, ja kas nepieciešams, jāiet pašai. Man tas patika, lieki netraucē, bet atnāk vairākas reizes tāpat pajautāt, vai viss ir labi.

Violetblossom

Man bija ļoti smagas dzemdības, ar traumām pēc tam, grūti spriest par personāla attieksmi dzemdību laikā ( iedzīvojos 4ās pakāpes plīsumos), bet pēcdzemdību periodā attieksme bija ļoti laba, tiku arī pie ģimenes istabiņas uzreiz pēc dzemdībām.

Dzemdēju pagājušā gadā Vidzemes slimnīcā.

Ir gan pretimnākoša vecmātes, gan tādas kuras ir vienaldzīgas.

Neiesaku slēgt maksas līgumu, jo jēgas nekādas.

Bērnu ārste ļoti jauka un zinoša.

Bet kopumā, ja vēlies labu attieksmi un sapratni un protams iriespēja, iesaku dzemdēt kur citur.

2018.gada augustà dzemdības. Vecmàte Natàlija. Tikkai to labāko varu teikt par šo slimnīcu un personālu gan dzemdību brīdī, gan pècdzemdību, gan intensīvās nodałas màsińām un dakterèm. Patika tas, ka šeit nebijas tas konveijera princips, man gan sanàca dzemdèt diezgan mierīgà naktī. Attieksme bija lieliska, noteikti dzmedèšu šeit arī nākamos bèrnińus. Vienīgi èdinàšana neapmierinàja, bet tas jau katram individuāli.

Papildināts 29.03.2019 07:52:

Julijā*

Sveika! Dzemdēju 2018.gada oktobrī, arī biju salasijusies šausmu stāstus. Nu man personīgi bērnu medmāsas negāja pie sirds, un ēdiens kā kuru dienu bija labs.

Ar mani kopā bija vecmāte Veronika Medne,super vecmāte, viņa palīdzēja ļoti to procesu izdarīt ātrāku un lieki netraucēja, ar mani bija mans vīrs, kad vajadzēja pasauca bija uz vietas visu laiku. Atļāva staigāt, iet zem dušas, uz bumbām, svaigā gaisā,visu kā man pašai labāk būtu.Personāls arī ļoti patīkams.Tomēr man dzmedības ievilkās, es jau istabiņu biju rezervējusi no paša rīta, kaut gan pirms manis jau bija dzemdējušas sievietes, un vēlējās istabiņu , bet to saglabāja man, un tikām viņā pašā vakarā. Dzemdību zāles, dušas un istabiņas ir ļoti patīkamas, arī pašai sajūtas ir ka vēlos tur atgriezties un piedzīvot patīkamo vel un vel

Aaa un 3 mēnešus pēc dzemdībām, man vīrs nonāca slimnīcā, tur satika arī mūsu vecmāti un brīnumainā kārtā atcerējās mūs un apjautājās kā mazai princesei iet. Nu ļoooooti patīkami no vecmātes puses, ka atcerās mūs un apjautājas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388481