Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Valmieras dz. nodaļa.

Baibish

Man ir ne tās labākās atsauksmes,jo gluži vienkārši vecmāte bija iedomājusies,ka man viss beigsies ar vakuumu utt.,bet nepiekritu,pēc tam dabūju pēc pilnas programmas attieksmi. Bērnu ārste jaunā bija jauka,izpalīdzīga. Vecmātes mainījās,arī-kā nu kura.

Man divas pieredzes Valmierā, 2009. Un 2017. Gadā, abas pozitīvas, ļāva stsigāt, rāpot, sēdēt dušā, visu ko, lai labāk vērtos process uz izstumšanu tik tiku neērtajā krēslā, bet tās 30min var izturēt. Salīdzinoši ar dzemdību namu, kur arī esmu dzemdējusi Valmierā gan personāls, gan telpas vairāk “palīdzēja” procesā.

abolitis

Dzemdēju 2018. jūlija beigās. Nu, viss būtu labāk, ja vecmāte būtu pieslēgusies procesam nevis sēdētu postenī uz klanītu galvu. Jā, dzemdēju naktī, bet ar viņas palīdzību viss būtu noticis daudz ātrāk. Histēriskā dzemdētāja neesmu, taču tajā brīdī tomēr aizmirstas kas un kā. Kopumā patika tas miers, kas ir. Pirmais bērns dzima RDzn, ja neskaita čupiņu studentu, vecmāte un rezidente bija iesaistījušās pilnībā. Toreiz vecmāte pat bija noskraidījusies, daudz mazo dzima, skrēja no palātas uz palātu, vēl pa ceļam uzkožot, bet likās, ka viņa ir vairāk ieinteresēta ko darīt

abolitis
Kura vecmāte tā bija?

Papildināts 20.04.2019 17:27:

Proti - Valmierā kura?

abolitis

wonderful
Tiešām neatceros, būtu uzrakstījusi vārdu. Atceros, ka no Smiltenes

pukite04

abolitis
Ta no Smiltenes nav ipasi jauka. Man brala sieva ari nebija sajusma par vinu. Pienema vinai otras dzemdibas. Vina esot ari tada ipatneja.

Meitenee

Tā no Smiltenes ir Dr. Jēkabsone, ginekoloģe, ne vecmāte...

No Smiltenes ir arī vecmāte Jolanta,kad bija Cēsīs nodaļa,viņa strādāja Cēsīs,tagad viņa ir Valmierā.Dr Jēkabsone ir laba,man viņa patīk.

Meitenee

Decembrite - oho, pirmā dzirdēšana, ka Smiltenē kāda vecmāte ir.

Meitenee
Vecmāte Jolanta strādāja Smiltenes slimnīcā,kad vēl bija nodaļa. Tad pārgāja uz Cēsīm un tagad uz Valmieru.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388481